Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Épp próbálkozunk a baboval...

Épp próbálkozunk a baboval 14. en volt p. é. Természetesen megtettünk mindent a lőtte is akkor is utána is az úgy érdekében ma pedig mell feszülésem van illetve alhasi erős feszules nem görcsol csak nagyon feszít?

Figyelt kérdés
Lehet ez valami előjel vagy bármi ? Vagy csak amiatt van hogy jövő hét szombaton meg kell jönnie ?Tudom hogy tesztelni meg felesleges , tapasztalatokra volnék kiváncsi valaki járt hasonló cipőben ?
2020. febr. 18. 20:57
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 61/84 A kérdező kommentje:
Nálad mi újság ??
2020. márc. 26. 16:20
 62/84 anonim ***** válasza:
Nekem is fájdogál a hasam.Biztonsan meg fog jönni.Vasárnap /hétfőre nem várom.Tegnapi ellőttem egy facellet,csont negatív lett.Valamint ma reggelre tiszta patti lettem,mint mensi előtt..Talán nem is baj,mert a férjemmel meg úgy összevesztünk hogy átköltözött az egyik barátjához. :/
2020. márc. 26. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/84 A kérdező kommentje:
Jajj :/ :( remelem megoldódik , én mára nem vártam , hát nem tudom ha Kovi hónapban sem történik semmi , megyek orvoshoz , ami most elmaradt ..
2020. márc. 26. 16:33
 64/84 anonim ***** válasza:
Reggel azért csinálj még tesztet :) lehet sikerült :) nincs képed a tesztedről?
2020. márc. 26. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/84 A kérdező kommentje:
Nem bírtam tesztelni , mert reggel láttam hogy elfogyott a tesztem :( azóta meg nem jött meg , bár mivel később volt peteeres így ha két három nappal később jönne meg az sem lenne elvileg késő .. de én pozitív vagyok :) nem tudom ha délután tesztelek , az ér-e valamit , ha hazaérek azért teszek egy próbát ..
2020. márc. 27. 10:24
 66/84 anonim ***** válasza:
De izgi :) szurkolok ☺️😊
2020. márc. 27. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/84 anonim ***** válasza:
Én meg úgy vagyok vele h inkább negatívan állok a dolgokhoz.Akkor nem érhet csalódás :) bár valahol akkor is megvisel ennyi hónap próbálkozás után,de még mindig jobb mintha beleélném magamat aztán megint pofára esnék :/ én most is görcsölök amúgy ,össze is vagyok görnyedve itt az ágyba.Ebből holnapután mensi lesz.
2020. márc. 27. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/84 A kérdező kommentje:
Na most tudtam tesztelni Full negatív , reggel is csinálok egyet , viszont ha nem baba és nem jön meg a héten jovoheten megyek orvoshoz
2020. márc. 27. 16:36
 69/84 anonim ***** válasza:
sajnálom :( akkor mostmár jöjjön meg minél előbb es új hónap új remények.Nekem meg ma volt itt nemrég a férjem és elvitte az összes cuccát :/
2020. márc. 27. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/84 anonim ***** válasza:
Habár lehet reggel még szerencséd lesz :)
2020. márc. 27. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!