Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hányadik dpo-n lett pozitív a...

Hányadik dpo-n lett pozitív a terhességi tesztetek? Főleg a korán tesztelők érdekelnek.

Figyelt kérdés
2020. márc. 4. 18:37
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
Valaki esetelg tesztelt a 6-7.dpon? Gogglen-n néztem, hogy sokaknak már akkor pozitív.
2020. márc. 5. 09:26
 12/18 anonim ***** válasza:

Szia


Én teszteltem sokat korán is, nekem 8. DPO n lett halvány az első. Előtte full negatív

A képek mostani teszt képek? Mert akkor gratulálok!

2020. márc. 5. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
36%
Ott valószínű elszámolták, és nem akkor volt ovu, hanem hamarabb, mivel a megtermékenyítés és vándorlás kb két nap utána minimum 5 nap a beágyazódás, és utána még két nap mire kimutatható hcg szint lesz. Tehát legjobb esetben is 9.dpo-n lehet először pozit tesztelni, aki meg korábban tesztelt, annak nagy eséllyel korábban is volt az ovu és csak elszámolta.
2020. márc. 5. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
Igen az orvos meg az ultrahang is téved, neked van igazad! 😂 És a gyerek is tévedett, mert napra pontosan született 😂
2020. márc. 5. 13:17
 15/18 A kérdező kommentje:
Fogtok hamarabb tesztelni? Ha igen mikor? M
2020. márc. 6. 08:14
 16/18 anonim ***** válasza:

Én írtam hogy a 8. DPO n lett pozitív először. Nekem is ultra hangos követés volt.


Miért kérdezed?

2020. márc. 6. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
Bocsi ez nem ide ment volna :) most a 7.dpo-tol fogok tesztelni hátha látszik valami :) majd írok
2020. márc. 6. 12:10
 18/18 anonim ***** válasza:
9.dpo délután lett először pozitív. Szerintem 8.dpo előtt felesleges tesztelni.
2020. márc. 7. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!