Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Gyerek vállalás, esküvő előtt?

Gyerek vállalás, esküvő előtt?

Figyelt kérdés

Sajnos mi is azok közé tartozunk, akiknek elmarad az idei esküvője.

Nem pánikolunk ez miatt, de 4 év együtt töltött idő után, mindketten szeretnénk mielőbb gyermeket.


Mit csinálnátok a helyemben? Milyen egy rendes nagy esküvő egy pár hónapos babával?


Lassan 5 hónapja volt egy missed ab-om, akkor már beleéltük magunkat, megtapasztaltam milyen amikor hallom a pici szívdobbanását...


Milyen terhesvitamint javasoltok? Femibion 0-ról mi a véleményetek?


Illetve arról, h ebben a helyzetben milyen a terhesgondozás, vizsgálatok.. Mennyire kockázatos ez most?



2020. ápr. 21. 09:34
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
49%
Ja meg kérdező, nem akarok izé lenni, meg nem ismerlek, de egy pici baba mellett nem minden nő van bomba formában. Van akinek egy év is kell, hogy visszanyerje az alakját. Persze ha ez nem szempont 🙂
2020. ápr. 21. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a válaszokat! 😊
2020. ápr. 22. 10:10
 13/14 anonim ***** válasza:

Szia! A femibiont dobd ki, nem ér semmit. Rossz formában tartalmazza az egyes "hatóanyagokat", azokat is nagyon kicsi dózisban.

Olyat keress, amiben nem folsav van, hanem folát! Ez nagyon fontos!

Én a GAL babavárót ajánlom. Olvass utána a neten. Jobbat nem kapni itthon szerintem.

2020. ápr. 25. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Így igaz, 13-as jól írja. Én is olvastam a témában, én is GAL-t szedek, más termékeit is, csak ajánlani tudom. 🍀

(7-es voltam)

2020. ápr. 25. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!