Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Én ezt már nem bírom! Mit...

Én ezt már nem bírom! Mit gondoltok?

Figyelt kérdés
Már 3 hónapja azon görcsölök hogy vajon terhes vagyok-e. 3 hónapja lefeküdtem a barátommal óvszer nélkül de NEM ment el. Viszont azóta teljesen megváltozott a menstruációm. Sokkal rövidebb ideig tart és kevesebb mennyiség. Eddig mindig 6-7 napig tartott, most már csak 3-4. És azóta a hasam is nagyon puffad. Az eset után 20 nappal csinaltam egy tesztet ami negativ lett, aztán megint csinaltam egyet 10 nappal később ami szintén negatív lett. Hihetek egyáltalán a teszteknek? Lehetséges hogy terhes vagyok???Vagy esetleg a tüneteket okozhatja petefészek ciszta?

2020. ápr. 23. 01:00
 1/5 anonim válasza:
100%
Ha továbbra is van menstruációd, akkor nem hinném, hogy terhes vagy. Persze ajánlom, hogy nézesd meg magad egy nőgyógyásszal.
2020. ápr. 23. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
86%
NEM VAGY TERHES FOGD MÁR FEL!
2020. ápr. 23. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagy terhes. A mensi 3-4 napos, teljesen normális. Nekem évekig 7 napos volt, aztán 4-5 napos lett.. Szülés után 8 napos volt, aztán újra beállt 5 napra. Ez változik.... Nem kell ettől beparázni. El se ment benned, megjött a havid a teszt is negatív. Ha nem hiszed el, akkor pszichológus, meg nőgyógyász ultrahang. Komolyan nem értem miért kell ezen kattognod...


Mikor elvesztettem a szüzességem, bennem maradt a gumi... annyira ideges voltam, hogy megse jött a havim.. vártam vártam, majd végül muszáj voltam venni egy tesztet. Negatív lett. Örültem mint majom a farkának, eszembe se jutott, hogy terhes lehetek mégis. A kövi mensim szépen megjött és csókolom.


A sok stressz is okoz gondot... Ha nem tudsz egy rohadt tesztnek meg a mensidnek se hinni, keress fel egy pszichológust, mert itt senkit nem fog tudni meggyőzni. Vagy várd ki a 9 hónapot, hátha utána megnyugszol, hogy nem szültél...

2020. ápr. 23. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
50%
Életkort is légyszi
2020. ápr. 23. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Menzesz+negatív teszt= nem terhes. Nincs a szervezetedben HCG.
2020. ápr. 23. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!