Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van itt olyan aki nagyon...

Van itt olyan aki nagyon szeretett volna babát és viszonylag hama össze is jött neki?

Figyelt kérdés
Legtöbb esetben ugye ugy van hogy minnél jobban akarja valaki annál nehezebben sikerül. Arra vagyok kíváncsi van e olyan akinek mégis sikerült a baba ugy hogy nagyon akarta? :)
2020. máj. 3. 12:37
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
59%

Mindkét gyerek első hónapban. Annyira nem volt időnk nagyon akarni, mert ahogy eldöntöttük, hogy jöhet meg is fogantak.

Nem sportolunk, nem eszünk kizárólag egészséges ételeket, viszont nincs rajtunk túlsúly és nem iszunk/ dohányzunk.

2020. máj. 3. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Én nagyon szerettem volna: 3.hónap.

Aztán mindennel jobban, görcsösen szerettem volna (halvaszülés előzmény miatt) és akkor meg 7 hónap volt...

2020. máj. 3. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

A 35.terhességi héten elhunyt gyermekem pedig úgy fogant h "jó talán elhagyhatjuk az óvszert és térjünk át megszakításra" első hónapjában...

#12es voltam újra

2020. máj. 3. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Mind a 3 baba első hónapban fogant nagyon akartuk mind 3-mat☺️
2020. máj. 21. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!