Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Teherbe estem! Nagyon megvagyo...

Teherbe estem! Nagyon megvagyok rémülve. Mit tanácsoltok?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Nos, tehát leírom mi is a problémám, bocsánat, ha hosszú és nem érthető, de össze vagyok zavarodva! 16 éves lány vagyok. 5 hónapja van barátom, és a múlt hónapban jutottunk el odáig, hogy lefekszünk egymással. Most leszögezem, hogy védekeztünk óvszerrel, én sem tudom, hogy történhetett! Az utolsó menstruációm április 1.-én kezdődött, és 6.-án lett vége. Most május elsején nem jött meg, igazából nem tulajdonítottam neki nagyobb jelentőséget.. Barátomnak elmeséltem, azt mondta, nincs baj, biztos a stressz,stb.. Tüneteim nem voltak, de 7.-e óta feszültek a melleim, és rávettem magamat a tesztelésre.. Sajnos beigazolódott amitől féltem, 4 db teszten is erős 2 csík..:( Barátom, szüleim nem tudnak még róla. Azóta lehangolt vagyok, sírok, csak fekszek bent a szobában, semmihez sincs kedvem.. Én még szakközépbe járok, vendéglátást tanulok, még lenne 2 évem.. Nem tudom, mit tegyek, nagyon egyedül érzem magam..:(
2020. máj. 10. 15:02
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯
 71/180 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Anyuval intéztünk nőgyógyászt, jövőhét csütörtök 11:00-ra vár minket a rendelőben..:) Tegnap volt egy reggeli rosszullétem, mást ezen kívül nem nagyon tapasztalok..:( Lelkileg kicsit össze-vissza vagyok még, de nemsokára minden rendben lesz! Puszi nektek❤
2020. máj. 15. 00:53
 72/180 anonim ***** válasza:
100%
Szia Kérdező! Végül sikerült döntést hoznod?
2020. máj. 15. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/180 anonim ***** válasza:
91%
Kérdező?
2020. máj. 19. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/180 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Bocsánat, hogy nem írtam rengeteg ideig, de ennek megvolt az oka! Nagyon sok tanulnivalót kapunk, itthon is rengeteg a munka, eszméletlen fáradt vagyok mostanában, ilyenkor van időm írni, de most is ragadnak le a szemeim.:) Ma megyünk édesanyámmal 11-re nőgyógyászhoz, ma még mindenképp leírom, mi volt ott! Puszi
2020. máj. 21. 01:42
 75/180 anonim ***** válasza:
67%
Okés kérdező! Varjuk 🥰🥰
2020. máj. 21. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/180 anonim ***** válasza:
89%
Akárhogy is döntesz, le a kalappal előtted! Sokkal érettebb vagy, mint a korod beliek zöme. Sok erőt, akármi is lesz a vége!
2020. máj. 21. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/180 anonim ***** válasza:
82%
Bizony, mi itt leszünk, s várjuk, hogy írj, kitartást! Tényleg nagyon szompatikus kamasz vagy és sajnálom, hogy ilyen hamar próbára tesz az élet, de ilyen anyukával minden rendben lesz!
2020. máj. 21. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/180 anonim ***** válasza:
86%
Na mesééélj mi volt a dokinál?!
2020. máj. 21. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/180 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Voltam a dokinál, mindent rendben talált, lassan 8 hetes vagyok. Ahogy meghallottam a szívhangját ennek a kis csöppségnek, tudtam hogy ő hozzám tartozik és velem marad akármi is lesz, és bármilyen nehéz lesz! Nem tudtan elhinni, hogy ez mind bennem történik, most is bekönnyezek ha vissza gondolok rá..:) A mai naptól kezdve úgy érzem, hogy az életem új értelmet nyert..:) Köszönöm a sok támogatást, bíztatást, a döntésemet meghoztam..:) Fogok még irni nektek.
2020. máj. 21. 21:22
 80/180 anonim ***** válasza:
85%
Eszméletlen bátor vagy! Nem akartam írni, de tudtam, hogy ha meghallod a szívhangot, egyből eldől a dolog.... 🥰🥰🥰🥰 Anyukád biztos vagyok benne, hogy végig támogat majd!
2020. máj. 21. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!