Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Babatervezés időszakára ki...

Babatervezés időszakára ki milyen vitamint, terméket ajánl?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Végre bele kezdtünk párommal a baba projektbe. Tanácsokra, tapasztalatokra lennék kiváncsi, ki mit szedett. Olvastam a barátcserjét, bee well méhpempő kapszulát, tiszta méhpempőt, kismamavitaminokat.

Ismert problémánk nincs, szabályos 28 (+/-1, 2) napos ciklusaim vannak. 28 múltam, párom 31 lesz.

A baba egészsége, a megtermékenyülés, beágyazódás "könnyítése" lenne a cél. Örülnék, ha leírnátok a tapasztalataitokat 😊 köszönöm 😊


2020. máj. 11. 22:33
 1/10 anonim ***** válasza:
66%
Folsav, terhesvitamin. Ha egészséges vagy más nem kell.
2020. máj. 11. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
64%
E vitamin! Vastagitja a méh nyalkahartyat, igy konnyebb a megtapadas
2020. máj. 11. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
77%
Semmit. Ugyanazt a multivitamin mint mindig is.
2020. máj. 11. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

E vitaminnal vigyazz, ha tuladagolod, az ellenkezo hatast ered el, vagyis meddoseget. Lenyeg h ne adagold tul.


Nezz utana googleban, plusz egy pelda...


https://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__teher..

2020. máj. 11. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Én folsavat, E-vitamint, D-vitamint szedtem a hagyományos multivitamin mellé.

Később immunerősítés miatt kezdtem enni napi 1 g friss méhpempőt. A 3. méhpempős hónapban megfogant a kislányunk 🙂

2020. máj. 12. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
63%
Szia. Én szedtem tiszta méhpempőt. Terhesvitamint és folsavat is...de ezektől egy idő után majdnem minden nap rosszul voltam. Heves szívdobogás, zsibbadás, légszomj stb...eltelt egy idő mire rájöttem, hogy a terhesvitamintól és a folsavtól vagyok rosszul, mert ha nem vársz babát akkor a szervezetednek nincsen szüksége ezekre a minden vitaminból emelt adagú bogyókra!!! Persze ha heti 1-2 szemet beszedsz abból talán nem lehet gond, de napi használatra nem ajánlom. Ahogy abbahagytam a szedést elmúltak a rosszullétek. Most, hogy babát várok 2-3 naponta szedek 1 folsavat és heti 1-2 terhesbogyót, de emellett inkább próbálok odafigyelni arra, hogy mit eszek.
2020. máj. 12. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm mondenkinek! 😘 Kedves utolsó.. Ne haragudj, zöld kezecskét akartam nyomni, véletlenül lett belőle kék :(
2020. máj. 12. 07:39
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Sziasztok!

Én a 100% -os méhpempőre esküszöm. Az első baba tervezésénél én is E vitamint szedtem, meg kismama vitamint, majd a méhpempő szedésével a 3. hónapban összejött a baba:) Most tervezzük a kistesót és a terhesség maximum 3. hónapjáig csak méhpempőt fogom szedni, utána váltok majd Femibionra:)

2020. máj. 12. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Folsavat, 3000 D-vitamint, halolajkapszulát, 200-as E-vitamint szedtem, első hónapban sikerült. 😊
2020. máj. 12. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Én folsavat, D vitamint, illetve maca port szedtem elotte kb két hónapig. Nem tudom, ez mennyiben befolyásolta az “eredményt”, de nem sokkal utana teherbe is estem. :)
2020. máj. 12. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!