Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hogyan engedjem el a babatémát?

Hogyan engedjem el a babatémát?

Figyelt kérdés
Már teljesen kikészülök,annyira ráfeszültem a témára, minden percben csak erre gondolok. Hónapok óta nem sikerül.tesztezek, hömérözök,ha egy kicsit alacsonyabb az érték még visszateszem hátha csak rövid ideig volt mérve.. Sik ideg vagyok egyfolytában.félek hogy erre rámegy a kapcsolatunk is a férjemmel. Ö nem érti mit izgulok,majd jön amikor akar. Csak én meg nem fiatalodok.Nem tudom elterelni a gondolataimat. Minden szabad percemben fórumokat olvasok,minden apró testi jelre felfigyelek hogy na ez biztos jelent valamit. Hogy lehet ezt bírni?

2020. máj. 25. 07:28
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
67%

Szia, ugyanezt csináltam én is dettó. Nyolc hónap után sikerült teherbe esnem, 35 éves vagyok, a férjem 44, gondolhatod. Dolgozni se tudtam normálisan, semmit, folyamatosan fórumokat bújtam, itt kb az összes kérdést átolvastam, minden apróságot jelnek akartam venni...

Utólag visszatekintve a fórumolvasgatás nagyon rosszat tett. Az a sok rémtörténet. Nálam annyi volt a probléma, hogy fogamzásgátló szedése után nem állt vissza a szervezetem egyből, én meg azonnal teherbe akartam esni, és elkezdtem ezt a hülye cickafark-palástfű vagy mi a bánat teázást, és úgy szétkapta a ciklusomat, hogy hónapokig tartott helyreállnia... csak magamnak köszönhetem meg a türelmetlenségemnek. Na, és amikor abból helyreálltam, akkor majdnem azonnal teherbe is estem. Én is ovuteszteltem + hőmérőztem, elég hasznosnak találom utólag, sok minden látszik a görbékből, de nagyon stresszes azért az is, minden reggel izgulni a mérésen, aztán elkezdeni izgulni azonnal, hogy jaj, vajon a következő reggel is így marad-e... 32 évesen fél év próbálkozás után szerintem még "hibahatáron belül" vagytok. Kitartást kívánok, drukkolok nagyon. 21hkm

2020. máj. 25. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
88%
Miért van az, hogy kivétel nélkül minden válaszoló teljesen normális választ adott, normális hangnemben és mégis mindenki le lett pontozva? Nem értem. 3-as voltam.
2020. máj. 25. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
32%
De ezt most nem értem kérdező! Miért engednéd el, ha azt se tudod mi bajod/bajotok van? Tudod kinek kellene elengedni a saját gyerek gondolatát? Akinek nincs méhe petefészkei vagy heréje. Még nem is voltataok orvosnál...
2020. máj. 25. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 A kérdező kommentje:

Nem lemondani akarok, hanem valami normális életvitelre visszatérni, amibe nem bolondulok bele.csak egyszerüen nem tudom mit csináljak hogy ne ezen kattogjak h mikor lesz már,miért nem sikerült megint,mi lehet a baj stb. A válaszokból is az jön le,amikor nem oda volt minden gondolatuk koncentrálva akkor jött össze.

Én nem pontoztam senkit se fel se le, nem tudom milyen meglátásbol teszi ezt valaki.

2020. máj. 25. 10:42
 15/22 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen őszintén: nekem most sikerült elengedni a görcsöt. Annyira kibuktam a múlt ciklus végén, hogy tudtam, ennek nem lesz jó vége. Szedtem mindent is, hőmérőztem, agyaltam, figyeltem. Lófütty. Nem vagyok hajlandó belebolondulni ebbe. Letettem a hőmérőt, nem számolgatok ciklusnapokat.
2020. máj. 25. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
68%
Kérdés, hány éves vagy? Anyukám 40 éves korában szült engem.
2020. máj. 26. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
100%
Az orvosok azt mondják, ha egy párnak egy év alatt rendszeres, védekezés nélküli szex során nem fogant gyermeke. Azonnal forduljon nőgyógyászhoz!
2020. máj. 26. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, 11. vagyok, és nem, én cáfolom ezt, hogy akkor sikerül, amikor elengedjük. Életemben nem voltam még úgy ráfeszülve a teherbe esés támájára, mint pont abban a hónapban, amikor megfogant. Semmi mással nem bírtam foglalkozni. Csak hát pont akkorra állt helyre a ciklusom. A biológia sokszpr tök független az akaratunktól, nem mindig igaz ez, hogy a stressztől nem esik valaki teherbe. De azért lényegesen könnyebb lett volna az életem, ha nem pörgök ennyire rá. Már megbántam, hogy annyit olvastam, agyaltam, figyeltem magam, sokkal lazábban is ugyanígy megfogant volna...
2020. máj. 26. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
50%
Nekünk 2 év kellett. Én 30 párom 45, stresszeltünk mert nem akart túl öreg apuka lenni. Aztán a vírus miatt nem tudtam orvoshoz menni így elengedtem. Mással foglalkoztam, bármivel amivel tudtam. Most vagyok 6+4 hetes. 🥰
2020. máj. 26. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
Úgy, hogy élvezd az életet a férjeddel kettesben, amíg lehet. Csináljatok sok közös programot, stb.
2020. máj. 27. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!