Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hogyan engedjem el a babatémát?

Hogyan engedjem el a babatémát?

Figyelt kérdés
Már teljesen kikészülök,annyira ráfeszültem a témára, minden percben csak erre gondolok. Hónapok óta nem sikerül.tesztezek, hömérözök,ha egy kicsit alacsonyabb az érték még visszateszem hátha csak rövid ideig volt mérve.. Sik ideg vagyok egyfolytában.félek hogy erre rámegy a kapcsolatunk is a férjemmel. Ö nem érti mit izgulok,majd jön amikor akar. Csak én meg nem fiatalodok.Nem tudom elterelni a gondolataimat. Minden szabad percemben fórumokat olvasok,minden apró testi jelre felfigyelek hogy na ez biztos jelent valamit. Hogy lehet ezt bírni?

2020. máj. 25. 07:28
1 2 3
 21/22 anonim válasza:

26 vagyok.. 9 hónapja próbálkozunk. Orvosnál nem voltunk mèg..,megvárjuk az egy évet..addig úgysem foglalkoznak velünk.na meg a vírus miatt sem jutnánk be egyhamar.

De én teljesen egészségesnek érzem magam,sportolok rendszeresen,egészségesen élek,nem dohányzom nem iszom alkoholt,nem fogyasztok semmi koffeint,szedek terhesvitamint is.. de sajnos minden hónapban sírás lesz a reménykedés vége :(

2020. jún. 3. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
65%

Én mindenkinek szívből ajánlom, hogy szedjen D-vitamint, inofolicot! 7 hónap után, második inofolicos hónapban pozit teszteltem!


Ezek mellett, keressetek rá, az ösztrogéncsökkentő ételekre és kezdjétek el kiűzni a felhalmozott ösztrogént, ami a meddőség egyik oka, csak alig beszel rola valaki! Én körbejártam!

2020. jún. 3. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!