Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Újra erősödik az Lh teszt, ez...

Újra erősödik az Lh teszt, ez azt jelentené, hogy kétszer lenne peteérésem, ebben a hónapban?

Figyelt kérdés
Egyszer már volt peteérésem (ha minden igaz), de végig akartam monitorozni a hónapot. Most újra elkezdett erősödni, létezne, hogy megint peteérésem legyen?

2020. okt. 12. 08:25
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%

Azért az tényleg meredek, ha 24 napos mellett 17. napi ovuból lettél anyuka. Csak, mert 11 napnál kevesebb luteális szakasszal kb már majdnem lehetetlen teherbe esni, mivel nincs idő beágyazódni. 7 nap az olyan kevés, hogy ihaj. Az ovudat annó lh teszttel nézted? És tényleg a 17. napon volt mindig pozitív? Szerintem csak úgy lehetséges a sztorid, ha a teherbe esős ciklusban épp jól működtél és hosszabb lett volna a ciklusod.


Ha pedig 7 nap alatt mindne rendben lezajlott, akkor valami isteni csodanő vagy és ezek után a gyakorin az összes kérdés ami hülyeségnek minősül már nem hülyeség :D


Bocsi én elhiszem, amit írsz, de akkor a lehetetlen mégsem lehetetlen. Mert, hogy orvosilag 10 nap alatti luteálissal már lehetetlen teherbe esni . Szóval vagy korábban volt ovud és valamit elnéztél, vagy hosszabb ciklus lett volna, de a baba miatt nem tudhattad.

2020. okt. 12. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
Véreztem 3 hónapig az első babánál. Akkor jött meg amikor meg kellett. Így nekem nem ment ez csoda számba. Ha megjön valószínűleg ugyanúgy tesztelek majd, mert nem akarok 13 hetesen menni megint az uh-ra. Igen, korábban is használtam Lh tesztet. Akkor sikerült összehozni az elsőt, mivel naptár szerint nem jött ki sehogy. És pontosan ezért, mert később van az ovulációm. A dokim is csak annyit mondott, hogy mások is esnek teherbe akkor amikor konkrétan megjött nekik. Mivel az első összejött, nem gondoltam, hogy ezzel gond lenne. Majd meglátjuk, hogy összejött e.
2020. okt. 12. 13:47
 13/17 anonim ***** válasza:
100%
Értem, akkor neked a beágyazódás ideje beleért a mensibe. Akkor nagyon szerencsések voltatok és a gyermeketek nagyon jönni szeretett volna :) Minden esetre sok sikert.
2020. okt. 12. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Es vegul mi lett? :)
2020. okt. 23. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
Baba :)
2020. okt. 23. 17:50
 16/17 anonim ***** válasza:
Gratulalok!!!:))
2020. okt. 23. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
De jo ezt olvasni!
2020. okt. 23. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!