Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Babonàból Ti le tagadnàtok a...

Babonàból Ti le tagadnàtok a terhességet? Mindenki kérdezi, de én 12. hét előtt nem akarom elmondani.

Figyelt kérdés

2020. nov. 17. 10:48
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
100%
Nem, eszembe se jutott letagadni. Tudta mindenki, aki a környezetemben volt. S amúgyis kb. 6 héttől mindig táppénzre is mentem, hánytam, mint a lakodalmas, napi 30-szor. Babonaságból meddig tagadod? Nekem halt meg 36! hetes babám... Utána se tagadtam le a következőt..
2020. nov. 17. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
100%
Mi elmondtuk az elsöt anyoseknak, nem kellett volna mert vilagga kurtoltek habar megkertuk h ne, utána elveteltem es hónapokkal később gratuláltak rokonok....azota 3x voltam terhes de csak a 12. Het utan mondtuk el
2020. nov. 17. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
100%

Én még nem tartok ott de én pl eldöntöttem hogy amig nem tudjuk a nemét addig majd csak a párom fog tudni róla, a család nem.

De amugy ahogy érzed ha nem akarod ne mond el végülis még történhetnek rossz dolgok. De nem kell feltétlen tagadni sem csak terelni meg kerülni a témát.

Szorítok neked. :)

2020. nov. 18. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :)
2020. nov. 19. 18:09
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!