Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 8-9.dpo teszt azonnali kép. E...

8-9.dpo teszt azonnali kép. Esetleg van hasonló időben valakinek képe olyan tesztjéről ami terhesség lett ?

Figyelt kérdés

[link]


Köszi 🙏🏻



#teszt #DPO #8-9 dpo
2020. nov. 23. 10:10
1 2 3 4 5 6
 31/51 anonim ***** válasza:

Hát aki erre aztmondja higy negatív,az vak😅😅

Gratulálok!Pozitív!

Szabad kérdezni mióta próbálkoztok és hogyan sikerült végül?Spontán vagy odafigyeltél esetleg orvos?

2020. nov. 26. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/51 A kérdező kommentje:
De cukker vagy :) erre én is azt mondom ,hogy oke talán 😅 jó is elképzelni de még csak jatszadozom a gondolattal ,hogy hátha . Túl régóta várjuk már . 2 éve és én már beszedtem mindent figyeltem mindenre . Ami most más volt ,hogy másodszorra használtam ovu tesztet digitális clearblue és dokinal is voltam aki megnyugtatott ,hogy valószínű nincs semmi gond mivel már van egy fiam és ciklusom is rendben :) csak az új kapcsolat miatt kert paromtol is vizsgálatot ő dec.elején menne. Jó lenne ha meguszhatná:) Direkt olyan dokit kerestem aki jártas ebben a problémában. Épp mikor voltam láttam ott is folyadékot ami tuszorepedest jelent. Voltunk együtt előtte nap aztán i aznap is de direkt nem szóltam paromnak ez már az én harcom. Rá máshogy hat ez az egész.. Ah könyvet tudnék írni a lelki hátteréről ennek a két évnek. Hogy egy nőnek mit kell átélnie sokszor ilyen esetekben egyedül mert már nem mondod ,hogy gyere apa most KÉNE... így is veszít a varázsából de csinálod.. aztán ami még más volt most,hogy megbarátkoztam a kislány fogalmával a fiam után illetve ,hogy a femibiont újra elkezdtem a hónapban szedni plusz melle a Lenkei Folsavat és 1000 C meg 4000 D vitamint. Hogy ez segít e nemtudom de ez volt most más. Ha most tényleg baba lesz azt csak akkor mondom el bárkinek köztük paromnak is ha UH van róla . Na meg persze ha sikerül biztosan leírom ezt az egészet mert tele vagyok gondolatokkal és érzésekkel. Minden esetre 5 nap van nemvártig addig mèg egy autó árát elköltök tesztre :) ❤️
2020. nov. 26. 12:38
 33/51 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok!Nagyon szorítok neked(nektek)!Kívánom,hogy kisbaba legyen!És figyelemmel fogom kísérni a kérdésedet!
2020. nov. 26. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/51 A kérdező kommentje:
Koszonom szépen! Most néztem a digi clearblue meg negativat jelez :/
2020. nov. 26. 13:08
 35/51 anonim ***** válasza:
Most hanyadik dpo-n is vagy?
2020. nov. 26. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/51 A kérdező kommentje:
11 :)
2020. nov. 26. 19:58
 37/51 anonim ***** válasza:
De szép lett a facelle!! :) drukkolok, hogy minden oké legyen és erosodjon!
2020. nov. 27. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/51 A kérdező kommentje:

[link]

🤷🏻‍♀️

2020. nov. 27. 08:41
 39/51 anonim ***** válasza:
Hat fura h csak a kéz szélén indult meg a vonal. Csinálnék egy másik tesztet. Digitálisat
2020. nov. 27. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/51 A kérdező kommentje:
Az lesz már megvettem :)
2020. nov. 27. 09:50
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!