Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Predictor száradási csíkos...

Predictor száradási csíkos jól gondolom? Kép lent

Figyelt kérdés

Mindkét teszt ma készült ugyanazon délutáni sokadik vizeletből. Azért szedtem szét a predit mert így könnyebben egymás mellé tudtam tenni őket, am egyben is ugyan így látszódott az a vmi fèle második csík.. 12. DPO-n vagyok és az ovu napja fix.

[link]


2020. nov. 26. 14:44
1 2 3 4
 11/37 anonim ***** válasza:
Fél óra után már megszáradt tehát száradási. Ha gyanusnak gondolod két nap múlva ismételj.
2020. nov. 26. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/37 A kérdező kommentje:
Nem 10es, a valós terhességemhez szeretném ha gratulálnátok végre. (Mert nagyon várjuk már a mi kis szivárvány babankat) De sajnos úgy néz ki nem most fogtok mert én is úgy gondolom h ez száradási. csak így még sose jártam pedig hátam mögött van már egy két negatív teszt. Most ahogy telnek a percek erősödik a második csík. A száradási csík így ,viselkedik”? [link]
2020. nov. 26. 15:42
 13/37 anonim ***** válasza:
Ez száradási csík mivel teljesen színtelen.
2020. nov. 26. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/37 anonim ***** válasza:
Ez negatív sajnálom, attól hogy szeretnéd, még nem lesz pozitív. Hátha legközelebb összejön.
2020. nov. 26. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/37 anonim ***** válasza:
0%
Hát szerintem ez azért még nem reménytelen 😊 az én első tesztem is ilyet lett.. Szerencsére az utána lévő napokon mindig egyre erősödtek a tesztjeim.. Azóta 20 hetes kismama vagyok, szorítok neked kedves Kérdező!😊
2020. nov. 26. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/37 anonim ***** válasza:
44%

Ennyit ne várj a teszt megnézésével, mert simán lehet száradási csík is.

Viszont nem hiszem, hogy 12. dpon délutáni vizeletből erős tesztet lehetne várni. Egyelőre maradhatna reggel a tesztelés.

Egyébként facellet használtam én is és 12. dpon reggeli vizeletből így nézett ki: [link]


Egyébként ovulációs tesztet használtam így ebből kiindulva számoltam a dpo-t szóval nem valószínű, hogy ennél fiatalabb lett volna a terhesség. Tudom sokaknak van erősebb tesztje is, nekem nem volt.

2020. nov. 26. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/37 anonim ***** válasza:
43%
#napinegatív
2020. nov. 26. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/37 anonim ***** válasza:
44%
Kérdező ez a teszt hátulja amúgy... Így szárad meg szétszedve. Ebből szívárvány menzesz lesz.
2020. nov. 26. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/37 anonim ***** válasza:
100%
Ne szedd szét és ugy nézegesd. Annyiszor volt már ilyen,attol hogy valaki szétkapja nemlesz pozitivabb. Ha az lesz akkor nemkell majd igy nézegetni az látható lesz
2020. nov. 26. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/37 A kérdező kommentje:

Am nem a teszt hátulja volt az előző képen sem de tessék most úgy fényképeztem le neked h lásd az eleje van felül mert laminált felületén vissza tükröződik a lámpa fénye a jobb felső sarokban.

[link]

2020. nov. 26. 17:34
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!