Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Predictor száradási csíkos...

Predictor száradási csíkos jól gondolom? Kép lent

Figyelt kérdés

Mindkét teszt ma készült ugyanazon délutáni sokadik vizeletből. Azért szedtem szét a predit mert így könnyebben egymás mellé tudtam tenni őket, am egyben is ugyan így látszódott az a vmi fèle második csík.. 12. DPO-n vagyok és az ovu napja fix.

[link]


2020. nov. 26. 14:44
1 2 3 4
 21/37 A kérdező kommentje:
19es. Kifejtettem miért szedtem szét. És azt is írtam h szétszedetlenül is látszódott a vonal mivel időn belül kijött rajta az a halvanyka vonal. Utána szedtem szét h könnyebben a facelle mellé férhessen az összehasonlítás miatt
2020. nov. 26. 17:36
 22/37 anonim ***** válasza:
Én sem látok semmit
2020. nov. 26. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/37 anonim ***** válasza:
48%

Hagyjátok rá 😅 Gratulálunk terhes vagy, szia!

Holnap is tegyél fel képet negatív tesztről...

2020. nov. 26. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/37 anonim ***** válasza:
0%
Hogy könnyebben mellé férhessen? 🤣🤦 Szerintem is hagyjuk megy a gratula a babához.
2020. nov. 26. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/37 anonim ***** válasza:
53%

Ha fejen állsz is negatív lesz értsd már meg kedves kérdező... tesztet nem szedünk szét még mindig...🤦‍♀️


De gratulálok én is 😍🤞❤💞

A semmihez 🤣🤣🤣🤣

2020. nov. 26. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/37 A kérdező kommentje:
Olyan kedvesek vagytok h csak na 😊 sztem egyik írásomban se állítottam azt h terhes vagyok. Pont h én is száradási csiknak látom. Annyi volt a tudatlanságom mögött h sose jártam még így h száradási így erősödjön akár idő után is (mert h szabály ide vagy oda h nem nézünk idő után tesztre én sose tartottam be és időn túl is hőmező volt mindig) és h rögtön meg is jelent a vonal ahogy belemártottam a vizeletbe. Még egyszer. Itt azon volt a hangsúly h ez normális sima száradási csíknál? Na mindegy, kösz a segítséget.
2020. nov. 26. 19:03
 27/37 anonim ***** válasza:
100%
Igen normális. Ugy hivják ilyenkor hogy a reagens helye
2020. nov. 26. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/37 anonim ***** válasza:
19%
Én látom kedves kérdező amire gondolsz . Ne foglalkozz a sok negatív kommentel, sajnos itt sok ilyen ember van . Én kívánom neked h erősödjön a teszted . Holnap csinálj másikat :)
2020. nov. 26. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/37 anonim ***** válasza:
Én is szorítok neked kérdező 😉
2020. nov. 26. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/37 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tényleg kedves hozzászólásokat! Én perpill várom a mensim mert nekem nagyon gyanús h a facelle full negatív. Ha szombaton nem jönne meg akk vasárnap reggel tesztelek újra
2020. nov. 26. 19:31
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!