Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Predictor száradási csíkos...

Predictor száradási csíkos jól gondolom? Kép lent

Figyelt kérdés

Mindkét teszt ma készült ugyanazon délutáni sokadik vizeletből. Azért szedtem szét a predit mert így könnyebben egymás mellé tudtam tenni őket, am egyben is ugyan így látszódott az a vmi fèle második csík.. 12. DPO-n vagyok és az ovu napja fix.

[link]


2020. nov. 26. 14:44
1 2 3 4
 31/37 anonim ***** válasza:
59%

Csak ámulok ezen a sok nőn (?), akik így viselkednek egy nőtársukkal aki így várja a babát hosszú ideje. Ez szomorú....


Én meg azt mondom, azért ad okot a remenyre. Tuti 12 dpo?

2020. nov. 27. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/37 anonim ***** válasza:
Tényleg érdemes várni a teszteléssel elmaradt menziig. Átérzem, amit te, több mint 2,5 éve várunk a csodára. Drukkolok neked! (Hiú reményeket nem akarok kelteni, ez idő alatt csináltam pár tesztet, de soha még egy halvány száradási csík sem jelent meg egyik fajtán se. Hómező mind)
2020. nov. 27. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/37 A kérdező kommentje:
Tuti 12 igen. Én nem reménykedtem csak furcsáltam ezt a fajta száradási csíkot h ilyen erős lett. Ma meg is jön úgy néz ki.
2020. nov. 27. 09:40
 34/37 anonim ***** válasza:

[link]

Szia nekem 3is ilyen volt száradás után, 7dpo délutáni az első,a második reggeli volt ott 5 percben látszott a csík, a 3. másfajta és azon is látszott ahogy száradt egyre erősebb volt. Ma dobtam ki őket 9 dpo ugyan azok a tesztek semmit nem mutattak, tehát valószinűleg megszopatott 3 teszt is, én sem jártam még így csak terhesen volt 2 csíkos.

2020. dec. 10. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/37 anonim ***** válasza:
Én voltam az előző is, végül mi lett megjött?
2020. dec. 10. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 A kérdező kommentje:
Megjött időre végül. Az enyém az száradási volt én is láttam rajta csak tökre erősödött az is ahogy száradt meg. De a tied sztem nem száradási mert elég durván látszik. Mindenestre többet nem veszek predit mert mások is mondtak h gyakran ilyen
2020. dec. 10. 20:42
 37/37 anonim ***** válasza:
35-35 vagyok pedig száradási lehetett ma predi is negatív lett, meg a gólya is ott az első kettő volt az. Holnap leszek 10dpo van egy gólya azt még ellövöm, de már nem reménykedek.
2020. dec. 10. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!