Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Fog.gátló mellett teherbe...

Fog.gátló mellett teherbe esés! Hallottatok már ilyet?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Ilyenről tudom mindenki hallott már. De arra volnék kíváncsi hogy konkrétan ismertek e olyat akinél így volt,nemcsak szóbeszéd !

Az előző levél szedésénél 2 tablettát elfelejtettem,márcsak másnap jutott eszembe amikor bevettem volna az aznapit. Ez a két tabletta 1 hét eltéréssel volt,tehát nem egymás után.

Másfél hete hőhullámokkal,erős hányingerrel küzdök. Mindig volt amire fogtam,hiszen nem egy nyugis munkahelyem van. A stresszre,kimerültségre,rossz kajára gondoltam.

De ma jutott eszembe a kimaradt tabletta.

Yadine-t szedek egyébként. Mostmár 2 és fél éve.

A normális válaszokat megköszönöm.



2020. dec. 31. 20:13
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
Ird majd meg, drukkolok, hogy az legyen az eredmeny, amit szeretnel.
2021. jan. 2. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 A kérdező kommentje:
Halványan látjuk a második csíkot rajta. De reggel újat csinálok. Mert Lehet csak száradási csík
2021. jan. 2. 18:25
 23/24 anonim ***** válasza:
Mutatsz kepet?
2021. jan. 2. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 A kérdező kommentje:

Hogyan tudok ide feltölteni képet?

Egyébként a mai sokkal erősebb. Ugyanazt a tesztet vettem direkt,erre már azt tudom mondani hogy valós mert szinte rögtön láttuk.

2021. jan. 3. 13:22
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!