Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ki nem várja januárra?

Ki nem várja januárra?

Figyelt kérdés
Nekem még 5 nap, gondoltam gyorsabban telik, ha beszélgetünk, tapasztalatokat osztunk meg, együtt izgulunk.
2021. jan. 18. 19:31
1 2 3 4 5 6
 31/59 anonim ***** válasza:
Nekem is az émelygés csak a hcg termelés kezdetén volt azóta nem számot tevő azért is kezdtem tesztelni
2021. jan. 21. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/59 A kérdező kommentje:
Hétfőn teszteltem, de csak, mert mennem kellett a kórházba. Ez egyértelműen negatív lett. Ha nem jön meg, jövő hét második felében tesztelek. Addig nem, nem szeretnék csalódni, meg naponta tesztelni. No meg szerencsére nincs is itthon teszt, hogy elcsábuljak.
2021. jan. 21. 00:13
 33/59 anonim ***** válasza:

Én is mindig ezt mondtam,

de ha volt itthon teszt nem bírtam ki😁😁

2021. jan. 21. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/59 A kérdező kommentje:
Ma nagyon görcsölök több órája. Menzesz előtt nem szoktam, csak az első napján. Egyik percben elhiszem, hogy ez terhesség lesz, másikban már vakbélgyulladást és egyéb komoly betegségeket képzelek be.
2021. jan. 21. 16:24
 35/59 anonim ***** válasza:

Sziasztok!


Tegnap kicsit elvoltam havazva azért nem jelentkeztem 😔


Kérdező a görcsölés lehet még jó jel is ha előtte nem szokott ilyen lenni.Akár beágyazódás is lehet 😁.


Én ugyebár szerdára nem vártam és még most se jelentkezett a vérzésem.2 napja késik,de a teszt még mindig olyan halvány,hogy fényképen nem látszik semmi...lehet hiába 10-es erősségű vennem kéne a gyógyszertárba másfajta tesztet.A melleim bevannak durranva,kemények és rettentően fájnak.Tegnap egész nap szédültem és hányingerem volt aminek meg is lett az eredménye este hánytam is.Nem tudom mi lehet mert beteg nem vagyok,de majdcsak kiderül.


Mindenkinek nagyon szorítok,hogy sikerüljön 🤞🤞🤞


13-as

2021. jan. 22. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/59 A kérdező kommentje:

Annyira remélem, hogy nem hiábavaló egyikünk rosszulléte sem, és a baba jelez nálad is.

Tegnap délután 2-3 órán keresztül folyamatosan erősen görcsöltem,a hasam is ment, de hirtelen elmúlt és azután szúrkáló érzés maradt elalvásig. Ma semmit nem érzek.

Ma vagy esetleg vasárnap kéne megjönnie. Az eddig óramű pontosságú ciklusom ősszel többször is késett pár napot, ezért nem tudom pontosan.

2021. jan. 22. 08:32
 37/59 anonim ***** válasza:

Nagyon szorítok


Ha volna otthon teszted én csinálnék 1-et 😉


13

2021. jan. 22. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/59 anonim ***** válasza:

Na elmentem vettem tesztet 😁

Ha hazaérek megcsinálom úgyhogy szurkoljatok 🤞🤞🤞


13

2021. jan. 22. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/59 A kérdező kommentje:

Szurkolok nagyon, írd majd meg mindenképp az eredményt.

Én nem merek tesztelni, mert a végtagfájdalmaim miatt erős gyógyszeres infúziót kaptam a héten, félek, ha meg is fogant a baba, pár nap múlva felszívódik. Annyira szeretnék már gyereket, erre most előjött egy régi sérülés. Nagy dilemában vagyok.

2021. jan. 22. 11:04
 40/59 anonim ***** válasza:

Na megcsináltam....nem véletlen,hogy a tesztek eddig negák...ez is az lett.Szóval mostmár elengedem ezt a hónapot majd a következő 😁


Itt a teszt:

[link]


Kicsit azért rosszul érint.Nagyon régóta szeretnénm babát,de eddig csak 1x sikerült de sajnos 8 héten elvetéltem.A mai nap amúgy is nehéz mert a 20 éves unokatesóm pont most ad életet második fiának.


Kérdező ilyenkor még nincs kapcsolat a baba és az anya között.Ha terhes vagy nem biztos,hogy felfog szívódni.


13

2021. jan. 22. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!