Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ki nem várja januárra?

Ki nem várja januárra?

Figyelt kérdés
Nekem még 5 nap, gondoltam gyorsabban telik, ha beszélgetünk, tapasztalatokat osztunk meg, együtt izgulunk.
2021. jan. 18. 19:31
1 2 3 4 5 6
 51/59 anonim ***** válasza:

Sziasztok!Sajnos ebből a hónapból ki kell szálnom.Ma reggel megjött


13

2021. jan. 24. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/59 A kérdező kommentje:

Sajnálom, akkor jó volt a megérzésed, hogy nem a te hónapod lesz. Kitartást!


Nekem a napokban nem kéne megjönnie. Eddig semmi tünetem nincs.

Viszont lehet, hogy holnap se merek tesztelni (az lenne a 30.nap), mert ősszel volt többször is, hogy késett a 28 napos ciklusom)

2021. jan. 24. 19:21
 53/59 anonim ***** válasza:
Sajnálom 13 as. Kitartást! Nekem pénteken kellene megjönnie, fájdogál már a hasam. Nekem szokott mindig már egy héttel korábban. Tesztelnék már, de tudom semmi értelme korábban. Kérdező, te mikor tesztelsz?
2021. jan. 24. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/59 A kérdező kommentje:
Nálam továbbra sincs jelen menzinek, se terhességnek. A héten tesztelek, de még húzom vele az időt
2021. jan. 25. 09:39
 55/59 anonim ***** válasza:

Sziasztok


1 vagyok petezsák és szikhólyag látható. Nem nyugodtam meg sajnos a beteg babánál is csúszás volt mivel ovum biztos és nem voltunk együtt csak 4 nappal előtte a sperma meg azért 1 hetet nem vár sok csúszás nem lehet. Eredetileg 24-25 napnál vagyok ezért gondoltam hogy kellene lenni szívhangnak, de még embrió sem l@tható

2021. jan. 25. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/59 anonim ***** válasza:

[link]


Sziasztok lányok. Kettes vagyok. Nem bírtam magammal, csináltam egy tesztet. 3 nap van a nemvártig. Tudom nem szabad azelőtt tesztelni, nem is tudom miért csináltam. De úgy remegek. Van egy halvány második. Sose volt ilyen tesztem, mindig hófehér volt.

2021. jan. 26. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/59 anonim ***** válasza:

[link]


Lehet itt jobban látszik. Élőben elég jól látszik.

2021. jan. 26. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/59 anonim ***** válasza:
Még egyet csináltam, egy másik fajtát most. Ugyanilyen halvány második csík. Többet nem csinálok, csak ha majd késik. :)
2021. jan. 26. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/59 anonim ***** válasza:
Kérdező, mi újság?
2021. jan. 28. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!