Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ki nem várja januárra?

Ki nem várja januárra?

Figyelt kérdés
Nekem még 5 nap, gondoltam gyorsabban telik, ha beszélgetünk, tapasztalatokat osztunk meg, együtt izgulunk.
2021. jan. 18. 19:31
1 2 3 4 5 6
 41/59 A kérdező kommentje:

Pedig úgy drukkoltam neked. Elhiszem, hogy nehéz, nem tudom, miért várat magára annyit a baba. Nyugtasd azzal magadat, hogy egyszer már sikerült teherbe esni, tehát baj nem lehet, sikerülnie kell.


Én is azt olvastam, hogy nincs még összeköttetés, de azért tart ilyenkor az ember. Megosztom majd, habteszteltem, de nem ma lesz a napja még. Mikortól van egyébként összeköttetés, kapcsolat baba és mama között?

2021. jan. 22. 13:01
 42/59 anonim ***** válasza:
2-es vagyok, még van egy hetem pont a nemvártig. Ma megyek nőgyógyászhoz rutin vizsgálatra. Remélem minden rendben. A pozitív tesztig bármi történhet, hisz sokan nem tudják, hogy babát várnak és gyógyszert vesznek be stb. Ilyenkor “minden vagy semmi” elven, ha a baba beágyazódik és fejlődik akkor minden rendben lesz. Ha pedig nem, akkor a természet megoldja..és nem marad meg. Mindenkinek szorítok, kitartást lányok! Sikerülni fog nekünk is :)
2021. jan. 22. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/59 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ. Így van, sikerülni fog! Írj majd, hogy mi volt a nőgyógyásznál.


Közben én kitöltöttem egy naptárat, ami szerint nem ma, hanem holnap "kell" megjönnie. Elszámoltam magam. Ha pedig nem 28 napos, hanem 30, akkor hétfőn. Ennek tudatában hétfőn fogok tesztelni, ha nem jön meg addig.

2021. jan. 22. 14:02
 44/59 anonim ***** válasza:

Tudomásom szerint 5-6 hétig nincs összeköttetés


13

2021. jan. 22. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/59 anonim ***** válasza:
2-es vagyok. Minden rendben volt a nőgyógyásznál. Ti hogy vagytok, lányok?
2021. jan. 22. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/59 anonim ***** válasza:

1.vagyok

Hétfőn megyek dokihoz, remélem minden rendben lesz. Az a furi, hogy utolsó 2 terhességemnél nagyon gyötört a hányinger már az 5.héttől. A cici fájás az egyetlen tünetem most.

2021. jan. 22. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/59 A kérdező kommentje:

2:Jó hír, örülök, akkor már csak türelem kell jövő hétig


1: Amiket hosszú hónapok alatt már összeolvastam, azok alapján, teljesen normális, ha mások a tünetek korábbi terhességekhez képest. De várjuk majd a beszámolót, hogy mit mond az orvos.


Nálam hasfájás és -menés van, de ez többesélyes, hogy minek a jele.

2021. jan. 22. 23:51
 48/59 anonim ***** válasza:
Nagyon kedves vagy kérdező, köszönöm!! Hétfőn fogsz tetsztelni? Én pénteken, ha addig nem jön meg. Drukkolok neked! Kettes
2021. jan. 23. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/59 anonim ***** válasza:

Köszi nagyon remélem minden rendben lesz, szeptemberben 14.hétben volt egy megszakítás betegség miatt.

Minden drukk jól jön🤗

2021. jan. 23. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/59 anonim ***** válasza:
Lemaradt 2 es voltam
2021. jan. 23. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!