Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mikor érdemes együtt lennünk,...

Mikor érdemes együtt lennünk, hogy kisbaba jöjjön?

Figyelt kérdés

Az ovulációs teszt ma (péntek) 12 órakor határozott pozitívat mutatott.


Az alábbi módon tudunk együtt lenni férjemmel:


Csütörtök este együtt voltunk.

Péntek délután együtt leszünk.

Szombat reggel együtt leszünk.

Vasárnap egész nap együtt tudunk lenni.


Ez így jó lehet?



2021. jan. 29. 12:41
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Elméletileg a hímivarsejteknek 2 nap kell, hogy érettek legyenek, így annyira nem ajánlatos fél napononta- naponta szeretkezni. Pl nekünk úgy volt, hogy együtt voltunk egy keddi napon. Csütörtök délután lett pozitív az ovu tesztem, este szeretkeztünk, utána szombat reggel. Aztán nem tudtunk két hétig, a férjem elutazott. 20 hetes kislány van ebből a pocakomban :)
2021. jan. 29. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ma este és holnap még legyetek együtt. De én is úgy tudom kell egy kis szünet. De én nem hagynám ki a helyetekben
2021. jan. 29. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Esetleg akkor ma kihagyjuk (délután tudunk együtt lenni 17 ora körül)


De akkor szombat reggel mindenképp érdemes igaz? Utána a legközelebbi a vasarnap reggel.

2021. jan. 29. 12:59
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Szia nekem 31 volt peérésem 27.én voltunk csak együtt most 6 hetes vagyok. Az ovu előtt 2 naponta legyetek együtt kövi hónapban, ha most nem sikerülne.

De ezek az idő pontok teljesen jók.

2021. jan. 29. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
A mait ne hagyd ki, mert a spermának is idő, hogy felérjen és jobb ha a sperma vár bent.
2021. jan. 29. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Mait ne hagyd ki

A vasárnapi már nem biztos, hogy játszik..

Meg lehet ma meglesz a tüszőrepedés.

2021. jan. 29. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors válaszokat. Igen ma en is úgy érzem érdemes együtt lennünk hiszen délben jelezte az erős pozitivat. Kb.ma delutan tudunk egyutt lenni utána megy dolgozni. Legközelebb szombat reggel tudunk 1x egyutt lenni utána en nem leszek otthon.
2021. jan. 29. 13:04
 8/9 anonim ***** válasza:

Éljetek normális, nem célzatos házaséletet, rendszeresen, szeretetben.

Időben meg fog érkezni. Nem szabad rágörcsölni és állandóan figyelni magad. Sok boldogságot.

2021. febr. 4. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Van, amikor az érzelmekkel telített szeretkezés és hatalmas orgazmus rendkívüli ovulációt okoz. Mindent bele, de ne mérnökösködjetek.
2021. febr. 4. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!