Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Természetes hogy nem lettem...

Természetes hogy nem lettem elsőre terhes?

Figyelt kérdés
Most jött meg először mióta nem védekezünk és valahol kicsit csalódott vagyok. Valahogy azt képzeltem mióta már évek óta gyógyszert szedtem hogy ha abbahagyom akkor jön a baba. Amúgy egészségesek vagyunk mindketten, nem élünk stresszes életet, vitaminokat szedünk és 2-3 naponta szexelünk. Nyugtassatok meg hogy az hogy most nem jött össze még nem jelent semmit
2021. febr. 16. 20:17
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
89%
Pfff... Hallod, nekunk 5 eve nem jon ossze, te meg az elso alkalmon kiakadsz...
2021. febr. 16. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Igen.
2021. febr. 16. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Mivel egy ciklusban (nem egy szex alatt, hanem egy menstruációs ciklusban!), ha jókor vagytok együtt és mindketten tök egészségesek vagytok, akkor is csak 20% esély van a fogantatásra....szerinted normális?
2021. febr. 16. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
97%
Az a ritkább, ha elsőre összejön. Pláne gyógyszer után. Egy barátnőm évekig szedett fogamzásgátlót, és mikor már egy ideje nem esett teherbe, kiderült, hogy peteérése sincs. Nyugi. 1 hónap semmi.
2021. febr. 16. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
5. hónapban estem teherbe, pedig teljesen egészségesek vagyunk.
2021. febr. 16. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
De ha a mensim normálisan megjött az jó jel nem?
2021. febr. 16. 20:31
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Semmit nem jelent

Kezdetnek nem rossz



Nálunka z első baba 4 hónap altt sikerült, amikor 1 szer tudtunk együtt lenni egy nehéz időszakunkban ( házfelújítás miatt különtöltöttünk néhàny hetet )

A 2. Meg ciklus nélkül szoptatás alatt az első védekezésmentes hónapban..


Úgyh teljesen kiszámíthatatlan

2021. febr. 16. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Semmit nem jelent a normális mensi. Ha ennyire aggódsz, keress fel egy nőgyógyászt nézzen meg odabent. Kb ciklus felénél, akkor látni fogja van e peteérés. Hormonsort sem árt nézni. Attól mert nem vagytok betegesek nem biztos, hogy egészségesek vagytok. A hormonális gondok pl ilyenkor szoktak kiderülni, amikor babát szeretne egy nő.


Persze nem kell egyből rosszra gondolni és amúgy is az a normális, ha egy éven belül sikerül. Ha már most bepánikolsz akkor hosszú időszak vár rád.

Sajnos nem olyan egyszerű teherbe esni.

Nekünk 7 év volt végül. Egy éven belül akinek sikerül az szerencsés és gyorsnak mondható :)


Szóval nyugi, lazíts, élvezzétek egymást és mielőbbi sikert kívánok :)

2021. febr. 16. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Nekünk 2.hónapban fogant a babánk és csak 5 nap késésnél teszteltem pozitívat. Előtte 1 évig gyógyszert szedtem.

Szurkolok!

2021. febr. 16. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
10%
Örülj neki hogy most még nem sikerült. Azért kell idő mire kiürül a szervezetből az a sok hormon, nem tenne jót a babának ha rögtön gyógyszer után már meg is foganna.
2021. febr. 16. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!