Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Természetes hogy nem lettem...

Természetes hogy nem lettem elsőre terhes?

Figyelt kérdés
Most jött meg először mióta nem védekezünk és valahol kicsit csalódott vagyok. Valahogy azt képzeltem mióta már évek óta gyógyszert szedtem hogy ha abbahagyom akkor jön a baba. Amúgy egészségesek vagyunk mindketten, nem élünk stresszes életet, vitaminokat szedünk és 2-3 naponta szexelünk. Nyugtassatok meg hogy az hogy most nem jött össze még nem jelent semmit
2021. febr. 16. 20:17
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
23%
Nekunk elso honapban osszejott a 2. vedekezes nelkuli aktusbol. Basszus, pont egy eve, lol :) Na szal osszejott.. Mi meg azon "akadtunk" ki hogy mi a franc hogy ilyen gyorsan... Fel vagyunk mi erre keszulve?! En suzaladoztam a lakasban a pozi teszttel, mint a fejetlen csirke... Na de majd meglatod, lesz mndenhogyan ez erzelmileg. Nyugi, nem kell aggodnod, csak ne feszulj ra ennyire, mert a baratnomeknek amiatt nem jott ossze majd 1 evig, o is mar az elso honapban csesztette a ferjet, hogy szedjen spermaerositot, mert biztos az a baj stb
2021. febr. 16. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
88%

Pfuuubammeg...

Ha most kiakadsz, mi lesz késöbb?!

2021. febr. 17. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
85%
Abszolút :) papiron az első fél-egy év nem gond . Mi épp most két éve ,hogy próbálkozunk bár orvosilag minden ok így úgy vagyok vele jön ha akar fene tudja mi ez már de rengetegen szenvednek ezzel a dologgal manapság sajnos :/ ne keseredj el van időd :) és ha lehet told ki az aggodast amíg csak tudod időben bár remelem nem lesz rá szükséged mert nagyon nehéz :/ sok sikert :)
2021. febr. 17. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, kicsit aggódalmaskodó típus vagyok sajnos😊
2021. febr. 17. 07:34
 15/16 anonim ***** válasza:
100%

A fogamzásgátló nagyon szépen szét tudja cseszni a hormonokat.. Én is így képzeltem, hogy abbahagyom és jön a baba.. Helyette 2,5év volt mire dokikkal rendbe tudtuk hozni a gyógyszer okozta károkat! Nekem is mindig megjött 28-30napra. Sajnos ezt senki nem tudja megmondani neked hogy lesz. Drukkolok!

9+5hetes kismama

2021. febr. 17. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%

Ahogy az elöttem szóló...

Sokmindent köszönhetek a gyógyszernek, pedig "csak" 8 hónapig szedtem. 2éve gyogyszereken élek, és volt 2 vetélésem. Hála neki....

2év kellett, hogy helyretegyenek, és most sem vagyok nyugodt...

Ja és megsúgom, a vérzésem nekem is 28napra pontosan megjött...


Egy 7+3hetes kismama...

2021. febr. 17. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!