Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Akik 27-re nem várjátok hogy...

Akik 27-re nem várjátok hogy vagytok? Éreztek már valamit? Nagyon izgultok? Mióta próbálkoztok?

Figyelt kérdés
Én nagyon türelmetlen vagyok,és alig bírom kivárni ezt a pár napot.Legszívesebben már most tesztelnék.Nagyon nehéz várni,és türelmesnek lenni.Ti hogy vagytok ezzel?
2010. aug. 17. 10:54
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
Nekem a nem-várt után negyedik napon lett halvány, és a hatodik napon lett vastag. Türelem.
2010. aug. 22. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 anonim ***** válasza:

Sziasztok T vagyok!

Nekem semmi tünet a cicifájáson kivül.

Még 4 nap és kiderül csajok!:)

2010. aug. 23. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 anonim ***** válasza:

Első vagyok.

Nálam semmi tünet, tegnap volt egy kis hasszurka meg a mellbimbóm érzékeny egy kicsit, bár szerintem ebből menzi lesz. 26-ra NEM várom.

2010. aug. 23. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 A kérdező kommentje:

Sziasztok:)Látom szépen összegyűltünk amíg nem voltam.:)

Nálam semmi extra nincs,hasszúrkáláson kívül,de az eltart szinte egész nap.A mellem nem fáj,néha kicsit viszket a mellbimbóm.És tegnap volt egy kisebb hányingerem,ami olyan 5 percig tartott.Szóval bizonytalan vagyok,és persze türelmetlen:)

Ki mikor fog tesztelni?Én szerintem hétfőn,persze ha nem jön meg:)

2010. aug. 23. 10:41
 15/34 anonim válasza:
100%
Sziasztok! Én is a hétvégére nem várom. Van egy kis szurkálás de már néha azt gondolom hogy azért érzem mert már annyira szeretném. Nekünk ez a 11. hónap. Szóval igen izgulok és türelmetlen vagyok.:)
2010. aug. 23. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 anonim ***** válasza:

Sziasztok! En is csatlakozok hozzatok, mert 26-ra nem varom. Nagyon izgulok en is es persze alig varom, hogy kideruljon!:-) Erdekes, mert nekem is az tunt fel, hogy most nem faj a mellem...altalaban nekem legkesobb 10 dpo-n elkezd fajni es a mensi napjan mulik el. Most meg mar 11-dpo-n vagyok es semmi....Remelem, hogy ez jot jelent! Mindenkinek szivbol kivanom, hogy sikeruljon!!!:)


TG

2010. aug. 23. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 A kérdező kommentje:

Sziasztok:)

Hogy vagytok?

Már csak pár nap és kiderül mindannyiunknál hogy sikeres volt e ez a hónap:):)Kívánok mindenkinek pozitív teszteket!!!

2010. aug. 24. 14:14
 18/34 anonim ***** válasza:
Irjatok, mi lett veletek... Én késobbre, szept 2-re nem várom, de izgulok értetek is, és szeretném tudni kivel mi torent:) Szóval?
2010. aug. 27. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 anonim ***** válasza:

Sziasztok T vagyok!

Mára nem vártam nem is jött,teszt negatív...

MÉg várok egy kicsit.

2010. aug. 27. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 anonim ***** válasza:
Sziasztok! 26-ra nem vártam nem jött még meg, teszt negatív, de a hőm ma leesett, így tuti menzi lesz :(((
2010. aug. 27. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!