Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Akik 27-re nem várjátok hogy...

Akik 27-re nem várjátok hogy vagytok? Éreztek már valamit? Nagyon izgultok? Mióta próbálkoztok?

Figyelt kérdés
Én nagyon türelmetlen vagyok,és alig bírom kivárni ezt a pár napot.Legszívesebben már most tesztelnék.Nagyon nehéz várni,és türelmesnek lenni.Ti hogy vagytok ezzel?
2010. aug. 17. 10:54
1 2 3 4
 21/34 anonim válasza:
Sziasztok! Sajnos nekem még várnom kell a baby-re :-((((! De nektek nagyon szorítok hogy teljes legyen a boldogságotok!!!
2010. aug. 27. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 A kérdező kommentje:

Sziasztok:)Én mára nem vártam,nem is jött eddig:):):)

Képzeljétek...szörnyen nézek ki,de remélem ez jót jelent:)Tele vagyok kék erekkel,a mellkasom az végig olyan,és ami meglepő,a combon és a csípőmnél is kijöttek az erecskék.A derekam le akar szakadni,valami szörnyű egy érzés.Hétfőn kiderül nálam minden:)Majd megírom:)Szorítok mindenkinek:):):)Pozitív teszteket:):):)

2010. aug. 27. 17:27
 23/34 anonim ***** válasza:
Sziasztok! Az első oldalon az utolsó válaszoló vok. Nekem még nem jött meg, se híre se hanva. Olyan jó lenne sikerülne, lombik nélkül. Végül is nem teljesen reménytelen, hogy természetesen is össze jöhet. Pozitív tesztet nektek és magamnak is!
2010. aug. 27. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:

Jaj csajok, drukkolok nektek!

Akinek meg nem jott ossze ott a kovetkezo honap, de tudom eveknek tunik ilyenkor...

Én még semmit nem tudok(erzek), en nem varom 2-ara, de neha 1-2 napot kesik. Tehat ha nem is jon meg akkor is csak jovo hetvegen tesztelek majd:)

Elottem levok, remelem nem jon meg:)

2010. aug. 28. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:
Sziasztok tegnap 19:03-as vagyok. Éjszaka megjött nekem is. Majd a lombikkal talán sikerül.
2010. aug. 28. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 A kérdező kommentje:

19:03-as nagyon sajnálom hogy megjött:(

De ne add fel,sikerülni fog!!!Én szorítok neked nagyon!!!!

Akiknek pedig még nem jött meg,azoknak is megy a drukk.

Nekem sincs még a mensinek semmi jele:)Bizakodom,tele vagyok lelkesedéssel,csak attól félek hogy a végén nagyon nagyot fogok csalódni...

Csajok írjatok!!!Mi lett a többiekkel akik 26-27-re nem várták???Tesztelt valaki a napokban???

2010. aug. 28. 19:36
 27/34 anonim ***** válasza:

Első vagyok. Nekem még mindig nem jött meg 26-ra vártam, de a teszt tegnep negatív volt.

Nem tudom mi lehet.

Reménykedhetek még?

Egyébként sohasem szokott késni.

2010. aug. 29. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 A kérdező kommentje:

Szia.

Nekem sem jött még meg,én ma teszteltem szintén negatívat.

Még várok pár napot,mert úgy érzem mensi lesz ebből.A melleim le akarnak szakadni,két oldalt iszonyatosan fájnak,és a hasam is fáj úgy mint amikor megjön.

De a remény hal meg utoljára!!!!Szóval szerintem te is várj még esetleg holnap vagy holnapután csinálj még egy tesztet,mert lehet a teszt hamis eredményt mutatott,vagy pedig még nincs elég Hcg a szervezetedben.Én is csak ezzel nyugtatom magam!!!

2010. aug. 30. 09:54
 29/34 anonim ***** válasza:

T vagyok nekem megjött 1 napos késéssel szombaton.

Drukkolok nagyon azoknak akiknek nem jött meg vagy mostanra várják!

2010. aug. 30. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 A kérdező kommentje:

Szia T nagyon sajnálom hogy megjött!!!De új hónap,új remény!!!Ne add fel!!!

Én felhívtam a nődokimat,aki tudott is fogadni,de sajnos nem látott még semmit.A tesztem negatív,két hét múlva vissza kell mennem!!!Szóval,újabb két hét várakozás!!!És csak reménykedem hogy tényleg nem jön meg!!!

2010. aug. 30. 14:31
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!