Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet, hogy első próbálkozásra...

Lehet, hogy első próbálkozásra teherbe estem?

Figyelt kérdés
A ciklus 8., 9., 11. és 12. napján voltunk együtt, és a 12/13. napon ovuláltam. Azóta eltelt 6 nap, és nem tudom, beképzelem-e, de bizsereg az alhasam, a folyásom tojásfehérjeszerűből vízszerűvé, majd ismét ragasztósabbá változott. Ma reggel felpuffadva ébredtem, pedig ez nem jellemző rám és nem ettem semmi rendkívülit. Erős fejfájásom is van, de ez lehet front is (?).

2021. márc. 21. 21:03
1 2 3 4
 21/35 A kérdező kommentje:
Én kedden vagy szerdán reggel :)
2021. márc. 28. 14:39
 22/35 anonim ***** válasza:
Én is kedden szerintem. Éreztek valamit? ☺
2021. márc. 28. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy megpróbálom én is holnap, hátha. 😄

Én csak a nagyon szúró mellfájást érzem, ami eddig nem volt. Ti éreztek valamit?

2021. márc. 29. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 A kérdező kommentje:

Én is csak a melleimen érzek/látok változást, az alhasamban elmúlt minden, amit pár napja még éreztem. Sajnos az egész lehet PMS tünet is 🙁

Az étvágyam picit nőtt, és nagyon valósághű, éber álmaim vannak, pedig általában nem szoktam emlékezni arra, hogy mit álmodok.

2021. márc. 29. 08:42
 25/35 anonim ***** válasza:
100%
Nekem csak érzékeny a mellbimbóm, de mivel még szoptatok, így lehet csak a lányom éppen rossz technikát választ napok óta. 😅 Nekem is elmúlt a has és derékfájás is. Én úgy gondolom itt most nem lesz semmiféle 2 csík. 😔
2021. márc. 29. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is elmúlt a hasfájás. Ráadásul olyan lassan telnek a napok. Visszagondolva, a fiamnál is csak mellfájás volt az 5. héttől, előtte semmi tünetem nem volt. Furán sokat fájt ebben a hónapban, pedig nem szokott.
2021. márc. 29. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 anonim ***** válasza:
Én sokkal többet álmodom (legalábbis sokkal többre emlékszem) mióta terhes vagyok.
2021. márc. 29. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 A kérdező kommentje:
Akik teszteltek ma, mi lett? :)
2021. márc. 30. 09:53
 29/35 anonim ***** válasza:

Nekem sajnos negatív. :(

Tegnap óta menstruációs görcseim vannak néha, de még nem jött meg. Nálad mi a helyzet? :)

2021. márc. 30. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 anonim ***** válasza:
Nekem is negatív sajnos. 😒 Remélem akkor legalább megjön mostmár. Ha nem, akkor szombaton tesztelek még egyet. Te teszteltél ma?
2021. márc. 30. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!