Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet, hogy első próbálkozásra...

Lehet, hogy első próbálkozásra teherbe estem?

Figyelt kérdés
A ciklus 8., 9., 11. és 12. napján voltunk együtt, és a 12/13. napon ovuláltam. Azóta eltelt 6 nap, és nem tudom, beképzelem-e, de bizsereg az alhasam, a folyásom tojásfehérjeszerűből vízszerűvé, majd ismét ragasztósabbá változott. Ma reggel felpuffadva ébredtem, pedig ez nem jellemző rám és nem ettem semmi rendkívülit. Erős fejfájásom is van, de ez lehet front is (?).

2021. márc. 21. 21:03
1 2 3 4
 11/35 A kérdező kommentje:
Ja, bocs, most realizálom, hogy most jönne meg első alkalommal szülés óta — akkor csak remélem, nem jön meg, helyette egy pozitív teszted lesz :)
2021. márc. 22. 16:49
 12/35 anonim ***** válasza:

Hát ha megjönne, akkor én is úgy számoltam, hogy március 31-április 1 a dátum. Akkor kb egyszerre nem várjuk. 😊

Én is szorítok Neked. 😊

Terhességi tüneted persze még nem lehet, de a beágyazódást megérezhetted. Első terhességemkor én is éreztem. Valami most is van.

A cicim most nem fáj, előzőleg az is fájt, sokkal hamarabb, mint menzesz előtt szokott. És a fejem is fájt akkor többet, plusz viszonylag hamar kezdtem pisilni járni. 😄 Aztán a nemvárt előtt 2 nappal délután pozitívat teszteltem. 😊😇

Te mikor tesztelsz először? Megvárod, hogy kimaradjon?

2021. márc. 22. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 A kérdező kommentje:

Ha kibírom, megvárom a menstruáció napját... de nem biztos, hogy ki fogom bírni, mert ma vettem teszteket, köztük azt az Early Predictort, amit a nőgyógyász is ajánlott, úgyhogy majd meglátjuk :D

Továbbra is szurkál az alhasam, és mintha a melleim is teltebbek lennének 🤷🏻‍♀️

Te mit éreztél beágyazódáskor? Honnan tudtad, hogy “Na, ez az!”?

2021. márc. 22. 20:28
 14/35 anonim ***** válasza:

Én se fogom bírni sokáig. Lehet ellövök pár tesztet, legutóbb is így tettem. 😃

A mellfájdalom más volt és soha nem kezdődött olyan korán. Az alhasam meg olyan volt, mintha izomfájdalom lett volna benne. Az volt az első próbálkozós hónapunk, ezért próbáltam minél jobban odafigyelni a testemre és a jelekre. Lehetett volna mindez pms tünet, de valahogy éreztem, hogy nem az, túl korán volt hozzá. És tényleg nem az volt. 😊

A mostani azért kérdésesebb. Meglepődnék, ha megint elsőre sikerült volna. Lehet a hétvégén tesztelek egyet, aztán meg kétnaponta.

2021. márc. 22. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 anonim válasza:
Nekem elsőre nem jött össze, de jó esélyeid vannak, nagyon szorítok!! :D
2021. márc. 25. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 anonim ***** válasza:
Nekem 2 babám elsőre összejött 😊 a harmadik 2 hónapra tegnap teszteltem pozitívat 😁
2021. márc. 25. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 A kérdező kommentje:

Kösziii :)

Utolsó, nagyon gratulálok! Milyen jó hír :)

2021. márc. 25. 08:31
 18/35 anonim ***** válasza:
Beállok a sorba. Én is hónapfordulóra nem várom 😄
2021. márc. 25. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 A kérdező kommentje:
Sok sikert neked is! :)) mikor tesztelsz?
2021. márc. 27. 19:08
 20/35 anonim ***** válasza:

Köszönöm, nektek is sok sikert! :)

Én pénteken tesztelek. Te?

2021. márc. 28. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!