Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Astrazeneca vakcina után két...

Astrazeneca vakcina után két hónappal teljesen biztonságos a teherbeesés?

Figyelt kérdés
Ha valakinek van erről biztos forrásból származó információja, szívesen fogadnám. Nemrég kaptam az első oltást, nagy dilemma volt és ezzel egy időben végre alakultak a dolgok nálam nőgyógyászatilag és ha sokat várunk, félő, hogy visszatérnek a problémáim is...

2021. ápr. 2. 11:02
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
100%
Kb nem létezik kategória ez a biztos forrás,mindenki találgat,majd pár év múlva már lehet számítani valamilyen kutatási eredményre,miután a most beoltottak közül utókövetnek ezreket.
2021. ápr. 2. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
89%
Sajnos még nincs olyan info és történet ami segíthetne dönteni. Annyira friss még minden. Ami infó van arról már te is tudsz. Sajnos senki és semmi nem garantálhatja, hogy lesz e baja a babának, teherbe tudsz e esni, vagy lesz e következménye hosszútávon az oltásoknak. Bizonytalan helyzet van. A kérdéseidre csak évek múltán kapnál megfelelő választ, de minimum hónapokkal később, amikor már lesznek oltott kismamák akik megszülnek. És még az az infó sem a te esetedet fogja tükrözni. Minden esetre sok sikert és jó egészséget kívánok.
2021. ápr. 2. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 A kérdező kommentje:
Miért kell lepontozni azokat a válaszokat, amik teljesen normálisak és jóindulatúak?
2021. ápr. 2. 11:42
 14/27 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek. Nem egyszerű döntés, az biztos!
2021. ápr. 2. 11:44
 15/27 anonim ***** válasza:
66%
Jézusom #15-ös annyira ostoba vagy! Olvass már kicsit utána ne csak Facebookrol tájékozódj! Angliában 30 millió ember nagy része AZ-vel oltva és köszönik jól vannak. Ez az egész boszorkány üldözés ellenben pont jól jön az EU-nak, hogy eltussolja a töketlenségüket ami az oltás programot illeti. 🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️
2021. ápr. 2. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 A kérdező kommentje:

17-es a hozzád hasonlók miatt féltem kiírni ezt a kérdést...

Az astrazeneca nem tartalmaz covid vírust, csak a tüskefehérje DNS-ét, amit belepakoltak egy emberre teljesen ártalmatlan adenovírusba. Nem vagyok egészségügyis, sem biológus, csak érettségiztem biológiából nagyon sok éve, mégis meg tudok érteni ennyit! Sötétség nálad van, az a helyzet.

2021. ápr. 2. 12:41
 17/27 A kérdező kommentje:

Közben ezt találtam, nagyon hasznos:

[link]

2021. ápr. 2. 13:08
 18/27 anonim ***** válasza:

#17 látom betalált a kommentem. Egyfelől nem állították le a gyártást, másfelől itt élek, nem a magyar közmédiából tájékozódom, minden ismerősöm és családtagom AZ-t kapott,mint írtam, köszönik remekül vannak.

A kívánságodat és a jelentést is köszönöm, nem fog álmatlan éjszakát jelenteni, a lányom még az első lockdown alatt született, kistesót egyenlőre nem tervezünk a jelenlegi helyzetben 👍🏻👍🏻

2021. ápr. 2. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
0%

18


Ki írta hogy az astra tartalmaz "Covid" vírust?Mit szivsz hogy ilyeneket találsz ki?Az hogy erettsegiztel bioszbol nem jelent semmit mert látszik hogy tudatlan vagy


20


Mit talált be a kommented?Tajekozodj jobban mert felfüggesztették annak idején a gyártását.Az alap dolgokkal se vagy tisztában.Egy ilyen agymosott birka csak a kozmediabol tájékozódhat.Most meg jól vannak az ismerőseid,de kíváncsi leszek mi lesz velük pár hónap vagy pár év múlva.Feleslegesen oltottatok be magatokat egy humbuk szar miatt.Ezert csak gratulálni tudok de értetek nem kár


Most kezdték el kulon választani az újszülötteket az anyjuktol nem az első lockdown alatt úgyhogy a következő szülésnél majd te is megtapasztalhatod ezt.Kar hogy az ilyen értelmetlen emberek szaporodnak

2021. ápr. 2. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 A kérdező kommentje:

A vakcina semmi olyan dolgot nem tartalmaz, ami nem ürülne ki max. egy-két hónap alatt a szervezetből.


Nem süllyedek a szintedre, hogy a stílusodban válaszoljak.


Ahogy beszélsz másokról, úgy dől belőled a frusztráció és feszültség, hogy szerintem inkább kezeltetned kéne magad.

2021. ápr. 2. 17:44
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!