Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Astrazeneca vakcina után két...

Astrazeneca vakcina után két hónappal teljesen biztonságos a teherbeesés?

Figyelt kérdés
Ha valakinek van erről biztos forrásból származó információja, szívesen fogadnám. Nemrég kaptam az első oltást, nagy dilemma volt és ezzel egy időben végre alakultak a dolgok nálam nőgyógyászatilag és ha sokat várunk, félő, hogy visszatérnek a problémáim is...

2021. ápr. 2. 11:02
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
0%

22


Te biosz erettseginel puskaztal?Mellékhatásokrol nem hallottál még?


Bocs de te csak emelkedni tudnál a szintekhez,de arra nem vagy képes.


Pedig teljesen nyugodt vagyok.En nekem csak alapból ilyen a stílusom a virusrettegokkel szemben

2021. ápr. 2. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 A kérdező kommentje:

De hallottam. Arra gondolsz, hogy "nemtudomén mennyi" millióból 3 ember vérrögöt kapott?

Magyarázd már meg, hogy milyen mellékhatásra gondolsz?

Állj elő valami értelmessel, az még nem sikerült, látom. Csak a másik szapulása, a mocskolás az megy. Vajon gondolkozni is tudsz? Van agyad is? Kíváncsi vagyok?

2021. ápr. 2. 17:54
 23/27 A kérdező kommentje:

Még megkérdezném tőled 23-as, hogy volt-e hozzátartozód, vagy ismerősi körödben valaki, aki kórházba került, vagy el is hunyt covid szövődmény miatt?


Tudod, a covid osztályon már nincs vírustagadó...


A magadfajta csak akkor látná be, hogy mit okoz mindez. És az ilyenek miatt terjed. Akik kiröhögik a maszkot, akik nem mennek tesztelésre, mert félnek, csipet tesznek a nem létező agyukba, akik embereket beszélnek le a védőoltásról, akiknek ez életükbe is kerülhet.


Szégyellem magam helyetted!

2021. ápr. 2. 18:07
 24/27 A kérdező kommentje:
Te agyament, nincs is TV itthon! Nézd már meg a linket, honnan tájékozódom!
2021. ápr. 2. 18:08
 25/27 anonim ***** válasza:

A főként 0%-osnak írnám, hogy az megvan, hogy a covid a méhlepényen nem hatol át, és a vizsgálatok nem mutatják ki a vírust a magzatvízben? Forrás: babagenetika, Kemenesi Gábor videója.

Így elég nehéz elhinni, hogy elviszik a csecsemőket.

2021. ápr. 2. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
27 akkor viszik el néhány helyen, ha az anya covidos. Ilyet en is hallottam több helyről. Elvileg azért hogy ne fertozodjon a gyerek és be tudjak adni a bcg-t. De nem tudom hol mennyire dívik épp ez a szokás.
2021. ápr. 3. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
Szia Kerdező! Esetleg meg azt csinalhatnad, hogy kb 2 het mulva elmesz egy antitest tesztre, lehetőleg olyanra, ahol meghatarozzak az igg szintet szamszerűsitve is (en most olyanon voltam, ahol mondtak, hogy x ertektől mar jonak szamit, van sok antitestem). Azert az Astrazenecarol röppentek fel olyan hirek, hogy a legkevesbe hatekony, mar csak ezert is jo volna tudni. Es ha esetleg azt az eredmenyt kapod, hogy van eleg antitest a veredben, en akkor a helyedben lehet hogy azt a variaciot valasztanam, hogy masodik kör helyett inkabb menjen a babaprojekt.
2021. ápr. 6. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!