Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tegnap pozitiv lett a tesztem,...

Tegnap pozitiv lett a tesztem, és ha behivnak Covid oltásra?

Figyelt kérdés

Sziasztok


Tegnap pozitiv lett a terhességi teszt,és a mai is szep erős


Ma hivott a háziorvosom,hogy pénteken megkaphatnám a Covid elleni oltást

31 éves vagyok, 2. baba

Mondtam neki, hogy épp tegnap teszteltem pozitivat,és azt mondta,hogy mérlegeljek,majd letette a telót,és mondta csörögjek vissza


Egyszerűen nem tudnak segíteni,hogy mi a legjobb megoldás,hiába kérdeztem meg, még teherbeesés elött a szülésznőmet,nőgyógyászt,háziorvost...sőt,még a sebészt is megkerestem,aki anyukámat műtötte

Az egyik azt mondja,hogy oltás után fél évet várni kell,utána teherbe esni

A másik 3 hónapot, vagy a másik azt mondja,hogy nem számit az oltás,nyugodtan lehet probálkozni


A kérdésem az lenne,hogy mit csináljak?

Jójó tudom,hogy ezt nekem kell eldönteni,de igy,hogy az orvosok sem tudnak érdemleges választ adni,ez picit aggasztó számomra,csak hebegnek,habognak,nem érnek rá erről beszélni...


Adassam majd be a 2. trimeszterben?

Akik megkapták, volt valami tünet?


Még azt szeretném tőletek kérdezni,hogy ugye 1 oltást kaphatnak a kismamák...mindenhol azt mondják, a médiában, Cecil asszony is,hogy a 2. oltás után alakul ki a védettség


Akkor az az 1 oltás,ha beadják a kismamának ér valamennyit?


Kérleg segítsetek nekem,mert tényleg össze vagyok zavarodva


Amugy nem járunk sehova, szinte mindent netről rendelünk

Heti egyszer járunk tesco,vagy penny,de csak zárás elött megyünk fél,1 órával

De ettől függetlenül félünk,már januárban regisztráltunk,és pont most hivnak

A férjem elfogadta az oltást

De én nem tudom mi tévő legyek,hogy hogy lenne a legjobb

Ebben kérem a segítségeteket

Köszönöm



2021. ápr. 28. 13:59
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
Szuper! Gratulálunk a babucihoz! Jó egészséget mindannyiótoknak!
2021. ápr. 30. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!