Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha megszűntek a pms tünetek,...

Ha megszűntek a pms tünetek, az jót jelent?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Röviden leírom a történetem. Volt egy elhalt terhességem, 3 hónap letelt így újra próbálkozni kezdtünk. Ami erdekes, hogy műtét után pms tüneteim lettek, pedig szülés után nem jelentkezett már sosem. Most vagyok a ciklusom 17.-napján de nem jelentkezett. Eddig pedig kb a 12-13.-ik napon már gorcsoltem, fajtak a mellem, minden bajom volt és ez kitartott menstruacio első napjáig. Jelezheti azt, hogy belül már helyre állt minden?

Ovum szerintem pont ma volt, ugyanis újra éreztem, hogy enyhe bal és jobb oldali petefészek szurkalasom van, eddig (azaz műtét után) azt éreztem hogy majd leszakad, szerencsére akkor ez is változott. Más járt így?


2021. máj. 18. 21:56
 1/1 A kérdező kommentje:
Sziasztok. Senkinek nincs ilyesmi tapasztalata?
2021. máj. 19. 11:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!