Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Normális hogy megszűntek a...

Normális hogy megszűntek a tünetek?

Figyelt kérdés

Múlthét elején elmúlt a rosszullétem (ami csak délután volt) .Se a cicim nem fáj. Pénteken voltam orvosnál ahol 8hetes embriót látott az orvos. Akkor azt mondta hogy teljesen jól helyezkedik el ,viszont annyira féltem mert tünete sincs annak hogy kisbabát várok. Azon kívül hogy feltűnt pár embernek hogy kerekedik a hasam.

Első terhesség 20/N


2017. jún. 14. 17:08
 1/2 anonim ***** válasza:

https://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__terhe..


Mai kerdes, ugyanez, 5 valasszal. Nem irom le megegyszer amit oda, olvasgass :)

2017. jún. 14. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Minden napra jut minimum 3 ilyen kérdés. Elég lenne csak a Googleban erre rákeresni. A terhességi tünetek semmit nem jelentenek. Jönnek, majd mennek. Ez nem azt jelenti, hogy baja van a babának.

20 évesen estem teherbe, és nekem az ég világon nem volt semmilyen tünetem. Sem gyomorégés, hányinger, émelygés, mellfájdalom, semmi. Ilyen szempontból szerencsés voltam, mert pár barátnőm meg a 16.hétig szenvedett hányással. Egyedül a menstruáció kimaradása. 8 hetesen csináltam először tesztet, ami pozitív volt. És egészséges kislányom született. Minden rendben volt a terhesség alatt.

2017. jún. 14. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!