Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Miért olyan igazságtalan a...

Miért olyan igazságtalan a teherbeesés?

Figyelt kérdés

Sokan mindent megtennének egy babáért, próbálkoznak hónapokig, vagy akár évekig, és még se akar összejönni. Valaki meg mindent megtesz, hogy elkerülje a terhességet, és mégis összejön nekik.

Egy ismerősömnél és a párjánál az anyagi helyzetük miatt szóba sem kerülhetett a baba, mert így is hitelük van, a férj munkanélküli(munkakereső pontosabban), csak a hölgy keres. Minden alkalommal védekeznek, és a hölgy mégis teherbe esett. Úgy, hogy olyan lett a kilincs, amit a hölgy megfogott aztán a többit nem kell mesélnem... Erre mennyi esély volt? És ha megszületik a gyerek, kb. ételt nem fognak tudni neki venni, hisz magukat alig tudják eltartani, annyira kevés a pénz. A körülmények szintén nem alkalmasak egy gyerekhez.



2021. jún. 21. 23:05
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
92%

Szerintem a barátnőd több fszt fogott mint kilincset.


😏

2021. jún. 22. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
100%

Hogy lett olyan a kilincs?

Mellesleg a spermák pár másodpercig élnek szabad levegőn, úgyhogy mire spermás ujjal felnyúlt magának, már nem élhettek.

Amúgy undorító belegondolni, hogy a kilincs után, ami egyébként az egyik legbacisabb a lakásban, kézmosás nélkül felnyúl magának..

2021. jún. 22. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
61%
Jajj... ez a kilincs csak egy mondás, hölgyek! Kb. mint az ahol elég ha a pasi rá néz erotikusabban és a nő már teherbe is esett...
2021. jún. 22. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
100%

Apja neve?

Kilincs 🙈🤣🤣🤣

2021. jún. 22. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
100%
Múltkor láttam a tv-ben hogy egy faszi az üzemanyag tartályba verte, ezek után még sem lepődtem hogy valaki a kilincsre izgul.
2021. jún. 22. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
50%

Kérdező, gondolod, hogy ahol ilyen komoly anyagi problémák vannak, ott jut modern fogamzásgátlási módszerekre? Ha nem trollkodsz ezzel a kilinccsel, akkor azért ez jusson eszedbe.

Egyébként meg igen, az élet sajnos nem igazságos. Nem tudunk vele mit kezdeni úgy sem.

2021. jún. 22. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 AlexandraL22 ***** válasza:
36%
Tudod kedves kèrdezö mi màr 25 honapja probàlkozunk babàval ès azt veszem èszre, hogy minden olyan ember körülöttem aki nem akar gyereket/nem szereti a gyerekeket teherbe esik.. igazad van igazsàgtalan az èlet, mert nekünk akik szeretnèk nem adatik meg.. 🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️
2021. jún. 22. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
85%

17.

Mert rosszul csináljátok, most a kilincses a bevált módszer.

2021. jún. 22. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:

Ezt a kilincses kamu sztorit csak nem vetted be, ugye??

Egyébként én érdekes módon sosem estem teherbe akaratom ellenére, mert odafigyeltem, szóval szerintem ez azért elég ritka. És elég sok embernek meg sikerült hamar teherbe esnie, szóval nem ez az általános, hogy aki gyereket akar annak nincs és csak az esik teherbe aki nem akar...

2021. jún. 22. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
Szeretem cinikusan értette a killincs részt.
2021. jún. 22. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!