Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hány éves korig vállalnátok...

Hány éves korig vállalnátok 4.gyereket?

Figyelt kérdés
11,9, és 7 éves gyerekeink vannak, 43 leszek novemberben. Én még szívesen vállalnék...
2021. aug. 7. 12:37
1 2 3 4
 11/40 anonim ***** válasza:
29%

Max 35,de ez az én véleményem

Anyukám 32 évesen szült engem,és nagyon nagyon rosszul esett neki az 55 évesen, hogy azt hitték én vagyok az unokája

Napokig sirt miatta

Valjuk be öszintén, igencsak rosszul érintene ez...persze nem más véleményere kell adni, de belül mindig ott lenne az az érzés

Tanulva ebből,3.gyermekünket várjuk, 28 éves vagyok

1. 2017.augusztus

2. 2019.januar

3. 2021.október

2021. aug. 7. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/40 anonim ***** válasza:
84%

Tavaly sokat feküdtem kórházban.

Volt egy asszony, nagyon rendes. 5 gyermeke született 30 éves koráig, ebben volt ikrek is.

De a férjével szerettek volna még. Belevágtak. Volt egy vetélése, majd ikrekkel lett várandós. 43 évesen 2 teljesen egészséges fiúnak adott életet.

Én talán úgy lennék vele, hogy pŕóbáljuk meg, max nem sikerül.

2021. aug. 7. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/40 anonim ***** válasza:
51%

Próbálkozásra 35 éves nekem a plafon, ha esetleg nagyon nem jön össze max 37 éves koromig szülnék, de ez én vagyok.


Nem akarlak ijesztgetni, de régi szomszédom 44 évesen paradicsompalánta értelmi szintű fogyatékos gyereket szült. Tudom mostanság könnyebben állapítanak meg fogyatékosságot, de azért nem kizárt hogy nem veszik észre. Nem kockáztatnék.

2021. aug. 7. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/40 anonim ***** válasza:
82%
Anyukám 42 évesen szülte a negyediket. Ha minden rendben van az életetekben, miért ne? Most már 20 éves a legkisebb gyereke is, nagyon szép gyerekkora volt mindannyiunknak.
2021. aug. 7. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/40 anonim ***** válasza:
49%
Én 40.Ha ti szeretnétek,hajrá,de nem várnék vele már a hekyedben.
2021. aug. 7. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/40 anonim ***** válasza:
67%
Nem vállalnék.
2021. aug. 7. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/40 anonim ***** válasza:
41%
35 nagyon max.
2021. aug. 7. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/40 anonim ***** válasza:
40%
Istenre bízom
2021. aug. 7. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/40 anonim ***** válasza:
75%

Azért elég képmutató egy világ ez. Itt az oldalon mindenki max 35 éves koráig szül, mert fel is kell nevelni címszóval, mindenki okoskodik. A környezetemben pedig totál az ellenkezőjét látom. 34-35 évesen találják meg a párjukat és inkább 40 felé kezdenek gyerekben gondolkozni. Szerintem ne az itteni vélemények alapján dönts a gyermekvállalásról, itt arc nélkül mindenki azt hazudik amit akar. Más életébe igen okos itt mindenki. Az olvasottak alapján itt mindenki max 30 évesen szül, természetesen addigra komoly anyagi hátteret és egzisztenciát alakított ki, dolgozott minimum 20 évet, hogy a munkáltató ne legyen átvágva, van 3 autója, hitelmentes 200 nm-es kertes háza, minimum 10 milla félretett pénze, ha apuka lelép akkor egyedül is tudja nevelni a gyereket.

Szóval ennyit az itteni véleményekről.

2021. aug. 7. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/40 anonim ***** válasza:
20%

Kedves utolsó

Képzeld el,hogy valaki már 20 évesen el kezd dolgozni,mint pl: én

16 évesen elvesztettem édesapámat,anyukám egyedül maradt...nem volt segítségünk,igy kénytelen voltam elmenni dolgozni,mellette rengeteg szakmát kitanultam

Nem buliztam,mert soha nem érdekelt,inkább a házibuli,közös bográcsolás stb.érdekelt mindig

És elmondhatom, hogy 30 évesen megvan mindenem,igaz örököltem egy házat,amit eladtam,és abból vettem meg a saját házamat,ami felújitandó volt,amit 5 évig újitgattam...nem anyuci,apuci pénzéből,mint sokan mások

Mindezt hitelek nélkül,van saját autónk,van ingatlanunk,amit szintén a férjem örökölt,amit kiadtunk albérletbe

Egyedül a babavárót vettük fel,amit el is engednek..egy meglévő,és most 2 iker gyermeket hordok a szivem alatt

Szóval nem kell mást megszólni,ha valaki max 35 évig vállal gyermeket...és nem az anyagiak miatt,hanem tényleg ahogy irták páran,jó lenne jelen lenni az érettségi bizonyitvány átadásán

Igaz,nem lehet tudni,mert halnak meg fiatalon is,de ezt mérlegelni kell

A kérdezőnek van 3 gyönyörű gyermeke,akik egészségesek,okosak

Én biztos nem vállalnék több gyermeket,inkább a 3 gyermekemmel töltenék még több időt,akik még ugye gyerekek,jön majd a kamasz kor is,ami nem piskóta,bulizás stb

Elmenni kirándulni,még több élményt adni nekik

Azért egy pici baba 0-24

Én ebben a korban,lehet önző leszek,a nyugalmat választanám,ha már 3 gyermekem lenne

Akinek nincs,azt megértem,de akinek 3 van...nem kockáztatnék

35 év felett,már alapból veszélyeztett terhesként kezelnek,tudtom szerint,vagyis itt nálunk igy van,és plusz vizsgálatok

Meggondolandó

2021. aug. 7. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!