Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hány éves korig vállalnátok...

Hány éves korig vállalnátok 4.gyereket?

Figyelt kérdés
11,9, és 7 éves gyerekeink vannak, 43 leszek novemberben. Én még szívesen vállalnék...
2021. aug. 7. 12:37
1 2 3 4
 31/40 anonim ***** válasza:
0%

26: az örökölt ház árát,akár el is bulizhattam volna,mehettem volna nyaralni is belőle,mint sokan

Nem apukám által örököltem,hanem a nagymamám által,mert a én gondozom a mai napig,100 éves,velünk él

Jövő évben anyukám is hozzánk költözik...

Ezt sem engednék meg sokan, hogy a szülő,aki felnevelte oda költözzön...

Ezelött 10 évvel meg lehetett venni egy 150 nm-es tetőteres házat 6 millióért,és 3 millióért teljesen felújitani,nem a mostani árakhoz kell hasonlítani

A mostani értéke közel 25 millió


Én nem bírálok másokat,sőt

Mindenkit arra buzdítok,hogy álljon több lábon,hogy a gyermeknek megfelelő segítséget tudja nyújtani,tisztességesen felnevelni

Gyermek születése elött 16 órákat dolgoztam,volt az 18 óra is,most szintén dolgozok nagyon max 12 órát,más már rég táppénzen lenne,még akkor is ha 1 gyerek van a pociban

Férjem szintén,és van annyi megtakarított pénzem/pénzünk,hogy majd a gyermekeinknek x év múlva,legalább egy házat tudjunk venni,hogy ne hitellel kezdjék az életüket,amit egész életükben fizetni kéne

Ez is egy vélemény,el kell fogadni,mifelénk akit ismerek mindenki már a gyermekre gondol,hogy ne hitelt örököljön,hanem minimum egy házat,vagy pénzt


Nyilván akinek hitele van,azok a hitelre költik a fizetésüket,addig amig le nem jár a törlesztés,amit megértek,de kérdem én? Akkor a saját gyermeküket is bele fogják kényszeríteni a hitelbe? Mert nem gyűjtöttek pénzt,amivel elindul az életben,vagy azt gondolják,hogy ha a szülő is hiteles,a gyermek is legyen rabja a hitelnek?


Ezért irok, s nem fröcsögök,nem kérkedek,szimplán kiváncsi vagyok,akik hitellel kezdik,azok ezekbe a dolgokba nem gondolnak bele? Hogy mi lesz késöbb? Mi lesz ha ne adj Isten,bármi baj történik,és nem fogják tudni törleszteni a hitelt?

Nem félnek? Vagy élj a mának élet van? Van hitel, van fullos ház, van új autó csak ez számit? A gyermek nem? Hogy a gyermeknek majd valamit adni kéne, vagy adnak hitelből? Vesznek fel újra hitelt? Hogy tudjanak adni

2021. aug. 8. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/40 anonim ***** válasza:
47%

Ez a magyar mentalitás,ez a jövő,ezt látja a gyermek,ezt tanulja meg

Lepontozni,azt tudtok,mert valaki felvázolja az igazságot?

Ezek szerint nem értitek a lényeget,a mondanivalómat

Minek reggeltől estig keményen dolgozni, ha ott a lehetőség

Bemennek a bankba és az is megkapja a hitelt,aki szerényebb életet él

Hitelre veritek a nyálatokat,tisztelet a kívételnek

Nagy vagányság egy életre elkötelezni magatokat a hitellel,picit gondolkozzatok már,és erre szültök 1,2,3 akár 4 gyermeket?

A gyereknek is vannak igényei,mert még addig könnyű,míg picik,de utána? Családiból eltartjátok? Kétlem

És utána? Nem számíthatnak rátok?

Kihez forduljanak,ha nem a szülőhöz?!


Még ha itt a gyakorin,név,arc nélkül irok,én akkor is irnék,ha névvel lenne,mert ez a valóság

Nem álom világba kell élni,meg hogy majd lesz valahogy

Szegény gyerekeket sajnálom,akik ebbe beleszületnek, mert nem tehetnek róla



Kedves kérdező,ne vállalj több gyermeket

Neveld fel a 3 gyermekedet tisztességesen,gyönyörködj bennük,éljetek

Nem tudni mit hoz a holnap

2021. aug. 8. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/40 anonim ***** válasza:
38 vagyok, most szuletett a negyedik. Nekem mar ez is az utolso utani utani pillanat volt.
2021. aug. 8. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/40 anonim ***** válasza:

[link]



El lehet rajta gondolkozni

Növérem 35 éves elmúlt, hamarosan megszületik a baba,és már igy is megszólják... nagyon bántja ez,lelkileg megviseli

Hiába mondom neki, hogy ne foglalkozzon mással,de azért ez tényleg gáz...már a 35 évest is öregezik...

2021. aug. 18. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/40 anonim ***** válasza:

Én 39 voltam mikor terhes lettem a 3.al, mikor mondtam a vizsgálaton, hogy így öregen mindenki mondta, dehogy öreg ez még.

Hol él vidéken, hogy 35 évesen öregezik.

2021. aug. 18. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/40 anonim ***** válasza:
Nyiregyházán! (Szabolcs megyében)
2021. aug. 19. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/40 anonim ***** válasza:
Költözzön pestre unokatesóm 35 évesen szült, senki nem nézett rá ferde szemmel. Itt kb 45 re pislognak.
2021. aug. 19. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/40 anonim ***** válasza:
Én is Nyíregyről származok, ott valóban 19-21évesen vki már 3 gyerekes🤣 de ne hozzájuk mérd magad.
2021. aug. 20. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/40 anonim ***** válasza:

És tényleg igy van, 20 évesen egy a babakocsiban,a második a sportbabakocsiban,a harmadik meg a triciklin

45 évesen valaki nagymami, 60 évesen meg dédnagymami

2021. aug. 20. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/40 anonim ***** válasza:
30
2021. aug. 20. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!