Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hány éves korig vállalnátok...

Hány éves korig vállalnátok 4.gyereket?

Figyelt kérdés
11,9, és 7 éves gyerekeink vannak, 43 leszek novemberben. Én még szívesen vállalnék...
2021. aug. 7. 12:37
1 2 3 4
 21/40 anonim ***** válasza:
0%

Jah,és igen,van félretett 10 milliónk is,mert az beraktuk a bankba

Elég szomorú,hogy a mai világban, ennyi ember csak hitelhez tud nyúlni,és fizetik 20-30 évig,és vagánykodnak,nagyzolnak,hogy hitelből újitgatnak,meg autót vesznek,közbe meg hó közben 1 kg kenyér megvétele fejtörést okoz,mert minden pénzt ...ez a szégyen,és erre szülnek?erre gyermek?meg a családi pótlék? Szja mentesség?erre hajtanak!!

Én nekem inkább ez az,ami kiakaszt,és nem a képmutatóság

Hitelre gyermek?


Bocsánat kedves kérdező,offoltam a kérdésed,de nem bírtam magamban tartani

2021. aug. 7. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/40 anonim ***** válasza:

Én eredetileg 6-os voltam. Mindig fiatalon szerettem volna anyuka lenni. 18 évesen gimi után dolgozni kezdtem 20 évesen szültem. Igaz nem saját ingatlanban élek hanem önkormányzati bérlakásban, de az itt töltött évek alatt félretettem sok pénzt ingatlan célra. Gyermek és munka mellett szereztem 2 diplomát, nyelvvizsgát, jogosítványt, autót. 2,5 éves korától egyedül nevelem a fiamat. Ha valaki gyermeket szeretne és tisztességgel fel akarja nevelni akkor MINDENT meg tudni tenni! Egy gyermeknek nem csak pénzre van szüksége de való igaz, hogy az sem árt ha van. A kérdezőnek gondolom boldog párkapcsolata van ezért is tanácsoltam neki, ha mindketten így éreznek próbálkozzanak egy ideig de nyilván az életkor miatt ne a végtelenségig.

Ettől függetlenül megértem azokat mind akik várni akarnak és megteremteni mindent a gyermeküknek. De egy gyermek sohasem hátráltató tényező, engem pont mindig ő hajtott előre!

2021. aug. 7. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/40 anonim ***** válasza:
29%

Nyugodtan le lehet engem is pontozni, a 20. válaszolónak teljesen igaza van!!

Ezek szerint fáj az igazság mindenkinek,pedig tényleg igy van, ahogy leírta, nekem is fáj

2 hitelünk van, 2 gyermekünk, és nagyon nehezen jövünk ki

10.000 Ft-ot nem tudunk félretenni a gyerekeknek, idén még kirándulni sem tudtunk elmenni


Az vállaljon 4. Gyermeket, aki el tudja tartani, felnevelni tisztességesen

Nekünk a két gyermek is sok, hiába szeretnénk 3. Gyermeket, ha nem tudnánk felnevelni

Pénzért meg nem csinálunk babát

Szóval sok mindent szeretne az ember...de ez nem szeretet kérdése


Gondolt át mégegyszer

2021. aug. 7. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/40 anonim ***** válasza:

Szerintem ennyi idősen már nem buzdítani kéne a kérdezőt a szülésre, hanem elfogadtatni vele azt, hogy van 3 gyönyörű gyermeke, akiket ugyancsak fel kell nevelni és elindítani az életben,elvégre nem azért vállalnak gyereket a szülők, hogy 18 évesen kirakják őket otthonról.


Meg ugyebár ott van a kockázat is, hogy ne adj isten nem lesz egészséges a baba, és akkor a többi gyerek szívja meg.


Kedves kérdező! Szerintem engedd el a szülés témát, koncentrálj a már meglévő gyerekeidre, és hosszú boldog életet kívánok nektek.

2021. aug. 7. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/40 anonim ***** válasza:
87%
20.! Ha nem örököltél volna házat, akkor most sem lenne. Így könnyű, nem rajtad múlt.
2021. aug. 7. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/40 anonim ***** válasza:
61%

22.! Ha már ennyi pénzed van, az önkormányzati bérlakásból kiköltözhetnél!

Vannak ténylegesen rászoruló családok is, persze a minimális összegű lakbér az jól jön.

2021. aug. 7. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/40 anonim ***** válasza:
66%

42 vagyok és szeretnék 4.et de ha idén nem jön össze akkor elengedem, 43 ig szülessen meg.

41 évesen down miatt volt megszakítás

2021. aug. 7. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/40 anonim ***** válasza:

Off de itt felrohogtem:


"És elmondhatom, hogy 30 évesen megvan mindenem,igaz ÖRÖKÖLTEM EGY HÁZAT,amit eladtam,és abból vettem meg a saját házamat,ami felújitandó volt,amit 5 évig újitgattam...NEM ANYUCI,APUCI PÉNZÉBÖL,mint sokan mások"


Kérdésre: 38eves koromban szuletett a 3., sajat belso hataridom 4.re a 40ev lenne, de ez egyenenkent es csaladonkent valtozo, nektek kell alaposan merlegelni, ne hallgass idegenekre. Egyebkent az en ismeretsegi koromben is az elso babak szuletnek 35+, kitolodik ez ma mar.

2021. aug. 8. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/40 anonim ***** válasza:

26-os köszönöm nagyon kedves hozzászólásod. Mikor ideköltöztem 6 éve kB semmim nem volt. Egyedül, mindenféle családi örökség és segítség nélkül jutottam el oda ahol vagyok. Szóval én költözzek ki mert lakástakarékokban gyűjtöm a pénzemet hogy normális otthont vehessek. Hiába gyűjtöttem átlagemberhez képest sokat, ehez még nagyobb összegű hitelre lesz szükségünk. De akik elbagózzák meg elisszák a pénzt ők jogosultak itt lenni hiszen nincs pénzük... Meg akik megveszik az 5-10 milliós autókat amik itt állnak a ház előtt... Még jó hogy nem te bírálod felül 😁

Különben van már olyan típusú önkormányzati lakás is nálunk ami kötelezővé teszi hogy havonta x összeget félre kell tenni lakáscélra csak akkor maradhatnak ott. Én ezt külön szerződés nélkül is megteszem és képzeld 1 éven belül elköltözünk innen holott még majdnem 5 évig itt lakhatnánk. Tudod én sem sajnálom senkitől aki kapott lakást akármire is veri el a pénzét. Kár hogy neked a megmondó emberkedés megy ennyire.

2021. aug. 8. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/40 anonim ***** válasza:
50%

Most olvasom tovabb:


"Jah,és igen,van félretett 10 milliónk is,mert az beraktuk a bankba


Elég szomorú,hogy a mai világban, ennyi ember csak hitelhez tud nyúlni"...


Talan mert mas nem orokol hazat es amig te ebbol jutottal penzhez, neked nem kellett a hazra gyujteni es igy azt a penzt raktad a bankba, amit mas meg elolegbe tol a hitelhez? Gondolkozol is amikor a sajat eleteddel kerkedsz vagy csak idefrocsogod?


Ezt ugy irtam hogy nem irigylem az oroksegedet es nem vettem fel semmilyen csaladtamogatasit es nyilvan nem lennek a helyedben mivel ehhez az egyik szulod halala miatt jutottal. Csak logikusan gondold vegig, mielott masokat biralsz.

2021. aug. 8. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!