Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Melyik fajta ovulációs tesztet...

Melyik fajta ovulációs tesztet ajánljátok?

Figyelt kérdés
Szeretnék ovulációs tesztet használni, milyen fajtát és érzékenységűt ajánlanátok? 30 napos ciklus esetén mikor érdemes elkezdeni tesztelni?

2021. szept. 1. 20:55
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
64%
Rossmann saját márkás Facelle
2021. szept. 1. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
90%
A legolcsóbbat, amit találsz a neten, tökéletesen mutatja az is. Én David 25-öst használok, babatervezo.hu-ról szoktam rendelni, küldenek hozzá útmutatót amiben le van írva hogy hány napos ciklusnál mikor érdemes kezdeni. Nekem az a tapasztalatom, hogy leginkább akkor érdemes, amikor megjelenik a tojásfehérjés nyák, 1-2 nappal később lesz pozitív a teszt.
2021. szept. 1. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
73%
Rossmann facelle 5db van egy dobozban.
2021. szept. 1. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

A david is jó, vegyél az első hónapra különböző erősségűt nekem csak a 15 mutatja a 20 nem lesz +. A facelle is mutatja nekem.

29 napos ciklussal nekem 15.nap + az ovu tesztem,de voltbolyan hónap hogy 13.nap volt +, ezért én 12.napon kezdem.

2021. szept. 1. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
4-es: értem, hogy a 20as nem lesz pozi, de akkor honnan tudni, hogy van ovuláció? Ha pl a legérzékenyebbet veszem, ami ha jól tudom, 10es és már az mutat pozit, akkor tuti van ovuláció? Bár olvastam, h adott esetben az érzékenyebb több napig mutat pozit.
2021. szept. 1. 22:17
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

2-essel egyetértek én is onnan rendeltem. De a facelleset is sokan dicsérik.

Érdemes az első ciklusban akár többféle érzékenységűt próbálnod. Ugyanabból a vizeletből.

2021. szept. 1. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Atuti csak akkor ha van uh követés vagy vérvétel a ovu után 7. Napon.

Azért mondtam hogy első hóba vagyél 15 öst is és 20 ast is és tesztelj mind kettővel, és a kövi hóba már tudod, hogy melyik neked a jó.

2021. szept. 1. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
6-os vagyok. Én pl most pénteken megyek 21. napi vérvételre, de szoktam érezni is az ovut, illetve teszt is mutatta (bár nem volt nagyon erős a 2.csík, 25-ös érzékenységűvel). Barnázás miatt mentem dokihoz, illetve, hogy nem jön a baba, azért írta ki nekem.
2021. szept. 1. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!
2021. szept. 2. 07:50
 10/11 anonim ***** válasza:
Nekem is facelle es david van. Mind a ketto 20-as erzekenysegu. Szepen mutatta a pozit.
2021. szept. 2. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!