Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mit gondoltok erről a tesztrol?

Mit gondoltok erről a tesztrol?

Figyelt kérdés

Tobb mint 1 hete késik. Valószínű késői peteeresem volt, kb a 24-25. Napon a 28 napos ciklusombol. Előző két terhessegemnel is ez volt az általános, hogy ha nem lettem terhes, volt, hogy kitolodott a ciklusom. De most fixen 28-30 naposak a ciklusaim.

Egyfolytában gorcsol a derekam, hasam, falasrohamaim vannak. Igazából ami aggaszt és szeretném kideríteni, hogy mi lehet, az állandó gorcsoles, plusz kétszer volt már együttlét után az elmúlt két napban, kis barnás pár csepp vérzés, gondolom felsertettunk odabent valamit, megrepedt egy ér, de aggaszt a gorcsoles mellett ez is. Dokim jovoheten tud fogadni. ( ki szeretnek zárni cisztat, méhen kívülit stb) Eddig hiába csináltam teszteket, negatívak voltak. 23-24-én voltunk együtt, azóta furcsán érzem magam. Most este csináltam egy 10-es tesztet. Ilyen lett. Mit gondoltok?


[link]



[link]



2021. okt. 5. 00:14
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Valami van, de nem meggyőző, még 10-es teszttel sem. 2 nap múlva próbád újra.
2021. okt. 5. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
74%
Hasonló tesztem eredménye éppen tegnap lett 3 éves. 😄
2021. okt. 5. 03:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem érdemes egyet napközben is csinálni😊
2021. okt. 5. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Egyértelműen van valami, de nagyon korai lehet még, ha ennyire halvány. Két nap múlva csinálj másikat.

A tüneteket szerintem kár lesni. Simán lehet PMS-s. Nem vagyunk egyformák, de még a saját ciklusaink sem egyformák, hogy lehessen belőlük egyértelműen következtetni bármire is. Maximum visszagondolva látja át az ember, hogy "ááhh, akkor ez ezért volt".

2021. okt. 5. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm nektek!

Ma reggel is csináltam, nem bírtam ki. Ilyesmi lett. De megint van kis barnazas, pár csepp, meg ugyanúgy derekfajas, alhasi kis gorcsok.

Dokimnal volt lemondás, holnap délután tudok menni!

2021. okt. 5. 09:15
 6/15 anonim ***** válasza:
40%
Szerintem teljesen negatív, de azért nagyon szurkolok!
2021. okt. 5. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim válasza:
100%
Én halványan látom ott a második csíkot!Nekem ennél még halványabb alig látható volt,csináltam egy Predictor earlyt azon sokkal erősebb lett a második csík,pedig mind a kettő 10-es volt.Érdemes holnap is csinálni egyet.Kíváncsian várjuk,hogy mi lesz és nagyon drukkolok! :)
2021. okt. 5. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Doki meg korai, semmit nem fog latni.
2021. okt. 5. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos a doki nem igazán fog tudni mit tenni, mivel valószínű még nem fog semmit látni. Max a biztonság kedvéért ír fel progit, hátha a pecsételés ennek hiányára utal.
2021. okt. 5. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Mi lett veled, kérdező?
2021. okt. 12. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!