Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mit gondoltok erről a tesztrol?

Mit gondoltok erről a tesztrol?

Figyelt kérdés

Tobb mint 1 hete késik. Valószínű késői peteeresem volt, kb a 24-25. Napon a 28 napos ciklusombol. Előző két terhessegemnel is ez volt az általános, hogy ha nem lettem terhes, volt, hogy kitolodott a ciklusom. De most fixen 28-30 naposak a ciklusaim.

Egyfolytában gorcsol a derekam, hasam, falasrohamaim vannak. Igazából ami aggaszt és szeretném kideríteni, hogy mi lehet, az állandó gorcsoles, plusz kétszer volt már együttlét után az elmúlt két napban, kis barnás pár csepp vérzés, gondolom felsertettunk odabent valamit, megrepedt egy ér, de aggaszt a gorcsoles mellett ez is. Dokim jovoheten tud fogadni. ( ki szeretnek zárni cisztat, méhen kívülit stb) Eddig hiába csináltam teszteket, negatívak voltak. 23-24-én voltunk együtt, azóta furcsán érzem magam. Most este csináltam egy 10-es tesztet. Ilyen lett. Mit gondoltok?


[link]



[link]



2021. okt. 5. 00:14
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Engem is érdekelne.
2021. okt. 12. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Sziasztok. Végül lett egy erősebb pozi tesztem másnap, de megjött utána majdnem 2 hét késéssel. Kémiai terhesség volt, már voltam dokinal. Halisten kitisztult minden rendesen. Vártunk volna nagyon, de majd ha akar jön :)
2021. okt. 15. 16:58
 13/15 A kérdező kommentje:
*vártuk
2021. okt. 15. 16:58
 14/15 anonim ***** válasza:
Sajnálom, hogy ilyen veszteség ért. Sok sikert a jövőbeli próbálkozáshoz! Remélem, hamar összejön megint :)
2021. okt. 15. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!! :)
2021. okt. 16. 10:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!