Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ki nem várja novemberre? Van...

Ki nem várja novemberre? Van kedvetek összegyűlni, beszélgetni, együtt izgulni? ☺️

Figyelt kérdés
Jól jöhet ilyenkor egymás támogatása, vagy csak egyszerűen a "tünetek" megbeszélése. A környezetével az ember általában ilyenekről nem beszél, a férjek meg nem igazán jól viselik a minennapos tünetkeresést, ciklusfigyelést. 😁

2021. okt. 27. 09:26
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯
 51/341 anonim ***** válasza:
Sziasztok!Kérdező hogy vagy? Én nagyon furán érzem magam,de lehet csak beképzelem a hasamban fura nem is tudom más tegnap óta érzem ez,de semmi mell érzékenység ilyesmi.Talán álmosság amit még tapasztalok.De majd péntek reggel tesztelek,ahogyan írtad teis.Egyébként 30-32 naposak a ciklusaim ma lehetek a 10-11dpo.Nem tudom pontosan.Ma még vettem egy drágább predictor tesztet is!Napsi
2021. nov. 3. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/341 A kérdező kommentje:

Sziasztok! Köszi kérdésed Napsi! Én már nem érzek semmit, a cici érzékenység is elmúlt, ami kicsit lelombozott. Én ma vagyok a 9. dpo-n.

Majd meglátjuk mi lesz. Drukkolok neked nagyon, hogy sikeres legyen ez a hónap!

2021. nov. 3. 20:55
 53/341 anonim ***** válasza:
100%

Sziasztok🤗

Én 9.-re nem várom!

Sok szerencsét kívánok mindenkinek és mielőbbi babázás!🤞

2021. nov. 4. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/341 anonim ***** válasza:
100%
5-re nem vártam, ma megjött. Igazából csalódottságot sem érzek, nem tudom mi van velem. Eddig minden hónapban kiborultam. Hozzá lehet ehez ennyire szokni? :/
2021. nov. 4. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/341 anonim ***** válasza:
Két éve várjuk a babót, eddig sikertelenül. Azt nem mondom, hogy hozzászoktam, de kevésbé vagyok csalódott mindig mikor megjön, mint az első egy- másfél évben. Most már inkább csak beletörődtem, hogy egyszer talán eljön a mi időnk is.
2021. nov. 4. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/341 anonim ***** válasza:

54-es vagyok.

Most oltatnom is kell vagy a munkahelyemnek lőttek 😕 szóval pláne jegelnem kell a baba dolgot. De 1 hete szedek pm alulmukodesre gyógyszert szóval lehet jobb is egy kis szünet 😕

2021. nov. 4. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/341 anonim ***** válasza:

Sziasztok,csatlakoznék:)

nekem volt egy kémiai terhességem pont egy hónapja

Nemtudom pontosan mikor kell megjönnie,de olyan furán érzem magam mindennap vannak kisebb görcsök meg derék fájás

Nektek kémiai után mikor jött meg?

Nemtudom teszteljek e vagy még várjak :)

Mindenkinek drukkolok?

2021. nov. 4. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/341 anonim ***** válasza:
100%

Nekem volt Dec. egy kémiai, utána januárba megint pozit teszteltem.

De sajnos márciusba megállt a pici szíve és műteni kellett. :(

Azóta várjuk a picurt..

2021. nov. 5. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/341 anonim ***** válasza:

Kedves utolsó

És pont rá egy hónapra teszteltel pozitívat? Vagy mikor kell utána megjönnie,hogy tudjam mikor tesztelhetek:)

2021. nov. 5. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/341 anonim ***** válasza:
100%
Nekem volt múlthónapban kémiai. Használtam ovu tesztet tudtam mikor van peteeresem. Rá 12 napra teszteltem pozitívat újra de sajnos megint kémiai lett 😞
2021. nov. 5. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!