Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ki nem várja novemberre? Van...

Ki nem várja novemberre? Van kedvetek összegyűlni, beszélgetni, együtt izgulni? ☺️

Figyelt kérdés
Jól jöhet ilyenkor egymás támogatása, vagy csak egyszerűen a "tünetek" megbeszélése. A környezetével az ember általában ilyenekről nem beszél, a férjek meg nem igazán jól viselik a minennapos tünetkeresést, ciklusfigyelést. 😁

2021. okt. 27. 09:26
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯
 61/341 anonim ***** válasza:
100%

58-as vagyok:)A következö hónapban teljesen ,,normálisan'' időre nem jött meg és a teszt pozi lett.De ha elfogadsz egy jótanácsot,ne tesztelj addig amíg legalább 1 napot nem késik, mert nagy koppanás a vége ha előbb pozi, utánna meg megjön..Én is nagy tesztelős vagyok😅De most megfogadttam hogy addig még nem késik nem tesztelek!Múlt hónapban is ellőttem vagy 10 tesztet feleslegesen..

A legjobbakat kívánom!:)

2021. nov. 6. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/341 anonim ***** válasza:

Sziasztok! 45os vagyok.

Ki hogy van, mikorra nem varjatok? Most vagyok az 5. dpon és tok turelmetlen😅 Kovi hetvegen tesztelek szerintem.

2021. nov. 7. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/341 anonim ***** válasza:
Szia! Én tegnapra nem vártam, egyenlőre csak görcs van szerda óta.
2021. nov. 7. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/341 anonim ***** válasza:

Szoritok! Meg nem teszteltel?

Dorci(45os) Elso terhessegemnel én gorcsoltem kb a 10.hetig. Nemvart elott kezdodott.

2021. nov. 7. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/341 anonim ***** válasza:
Nem teszteltem, nem vettem tesztet, hogy nehogy kísértésbe essek. Hétfő délután tudok leghamarabb venni, ha addig nem jönne meg. Bár nem hiszem, hogy holnap kibirnám kedd reggelig. Szerintetek ha holnap delutani pisiből tesztelnék (persze ha nem jönne addig meg) akkor már kimutatná ha van valami?
2021. nov. 7. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/341 anonim ***** válasza:
63as voltam
2021. nov. 7. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/341 anonim ***** válasza:
100%

Sziasztok . Bár nem én indítottam a topikot de Akiknek sajnos megjött mint nekem is 7nap késés után azokat várom decemberben is ... Ti halotatok olyanról hogy a terhes vitamin is okozhat késést ?utánna olvastam tényleg van ilyen .. fura volt nekem augusztus végén kezdtünk bele a baba projektbe.. addig pontosan megjött aztán szeptember október mindig késett egyedüli változás a vitamin volt ..más bajom hálistennek nincs nyár végén voltam dokinál mielőtt bele kezdtünk azt mondta a doki semmi akadálya a babának..

Üdv Anikó (15)

2021. nov. 7. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/341 anonim ***** válasza:
63as szorítok! Majd írd meg milyen lett a teszted. Szerintem kimutatná már délután is. Nekem legalábbis kimutatta akkor a fiamnál egy xepil 25ös, de a reggeli a tutibiztos. Reggelj rakj félre egy kis pisit ha délután tudsz csak tesztelni, én igy csináltam😆.
2021. nov. 7. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/341 anonim ***** válasza:
ja Dorci voltam.
2021. nov. 7. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/341 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Úgy néz ki én is csatlakozom majd a decemberi csapathoz. Keddre nem várom, ma vagyok a 13. dpo-n, ilyenkor már mutatni szokta a teszt, de sajnos negatív lett a ma reggeli. És tegnap óta görcsölget a hasam is. 😞
2021. nov. 7. 19:22
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!