Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ki nem várja novemberre? Van...

Ki nem várja novemberre? Van kedvetek összegyűlni, beszélgetni, együtt izgulni? ☺️

Figyelt kérdés
Jól jöhet ilyenkor egymás támogatása, vagy csak egyszerűen a "tünetek" megbeszélése. A környezetével az ember általában ilyenekről nem beszél, a férjek meg nem igazán jól viselik a minennapos tünetkeresést, ciklusfigyelést. 😁

2021. okt. 27. 09:26
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 31/341 A kérdező kommentje:
Szia Napsi! Én is 9-re nem várom. ☺️ Van esetleg valami tüneted, ami máskor nem szokott lenni? Én már 5-én tervezek egyet tesztelni, hátha...Előző két babámnál 11. dpo-n már mutatta a teszt.
2021. okt. 29. 20:25
 32/341 anonim ***** válasza:

Első vagyok, az inszemes. Eddig semmit nem éreztem, de ma arra keltem, hogy barnázok, napi 3x szedek progit. 🥺

Nagyon elkeseredtem.

2021. okt. 30. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/341 anonim ***** válasza:
Még eddig semmit nem érzek,de jövőhéten hátha.. 😊 Akkor énis 5.-én reggel tesztelek,milyen tesztel fogsz? Veszek olyat 😁
2021. okt. 30. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/341 anonim ***** válasza:
Én az elejétől a 2-es vagyok. November 5-re nem várom. 4-én megyek endokrinológushoz a PM alulmukodesemmel. Nem érzek még mindig semmit ami fura mert mindig 7 nappal mensi előtt PMS tünet nálam az irtózatos mellfajdalom. Majd amikor 1 hét után reggel elmúlik akkor jön meg. Pedig ovum volt most is, progeszteronszintemmel sincs gond, igaz nem ebben a ciklusban nézték de a hőm is jól alakul. Hát nem tudom mit várjak ettől az 1 héttől 😀 késés előtt én nem tesztelek, nem igazán szeretném beleélni magam ha a TSH-m miatt korai vetélés lenne 😕
2021. okt. 30. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/341 anonim ***** válasza:
De mégiscsak érzek,bő 2 órája tompán fáj a derekam és a hasam alja aludni sem tudok,gondolom megfog jönni hamarabb vagy nehezet emeltem passz...Elkeserítő kicsit /Napsi/
2021. okt. 31. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/341 anonim ***** válasza:

sziasztok

mizu veletek ? én holnap tesztelek :) drukkoljatok

15.

2021. okt. 31. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/341 anonim ***** válasza:
100%

Sziasztok.

Engem 2 napja egésznapos fejfájás és hányinger gyötör és a derekam is eléggé fáj. Ezért én bátorkodtam ma reggel tesztelni egyet. 13.dpo igaz elég halvány de már adott egy kis reményt 🥺 Dalmi


[link]

2021. okt. 31. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/341 anonim ***** válasza:

2-eske vagyok az elejéről.

Váó, halkan gratulálok :) pedig utálom ezt a kifejezést :D De ezt a 2. csíkot nem kell nagyítóval keresni :)

Én 9-dpo-n vagyok, nem merek nem várt előtt tesztelni. Nagyon várom már ezt a kis babucit :)

Fiam anno 1 alkalomból fogant és 2 hét késés után teszteltem először :D igazából nem mertem elhinni sem, hogy ilyen könnyen ment :D

PMS tüneteid hogy alakultak? nekem már 2-3 napja le kéne szakadnia a mellemnek de most az egyszer nem jelentkezett a fájdalom :O

2021. okt. 31. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/341 anonim ***** válasza:

Nemrég volt egy kémiai terhességem ott már jóval előbb és sokkal erősebbek voltak a tesztek a nem várt előtt is.

Akkor a melleim iszonyatosan fájtak most éppen, hogy csak érzékeny.

Egy picit félek még 😔

2021. okt. 31. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/341 Csillus30 ***** válasza:
100%
Sziasztok én november 11-re nem várom 🙂
2021. okt. 31. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!