Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Minden teszt csak elmaradt...

Minden teszt csak elmaradt menstruaciotol mutatja a tehességet? Kulfoldon van más

Figyelt kérdés

Szoval külföldön mikor kint voltam ott mondta egy patikus, hogy asszem fogamzastol mér 2 héten belul kimutatja vmelyik terhesteszt az esetleges terhességet. De nem tudom annak mi is volt a neve.



Itthon csak olyan terhes tesztek vannak amikkel meg kell várni az elmaradt menstruacio idejét?


Csak mert nem tudom mikor kene megjönnie, mikor volt meg októberben.


Durva lenne az exemtől megkérdezni, hátha emlékszik. Ezt ugy kihagynám. De kérdezzem meg?


2021. nov. 27. 13:15
1 2 3 4 5
 1/48 A kérdező kommentje:
*már 2 héten belül
2021. nov. 27. 13:16
 2/48 A kérdező kommentje:
November közepén szakítottunk. És ki van készülve. Pláne ha ilyennel jönnék. Akkor el is durranna az agya teljesen.
2021. nov. 27. 13:17
 3/48 anonim ***** válasza:
72%

És te nem tudod valamihez kötni, hogy mikor menstruáltál?


Egyáltalán nem írod fel sosem?

2021. nov. 27. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/48 anonim ***** válasza:
53%

Atya ég, felnőtt nő nem követi a ciklusát?

A 10-es érzékenységű tesztek elméletileg az ovuláció utáni kb. 10. naptól kimutatják. De biztosabb kivárni a késést, azon a pár napon semmi sem múlik.

2021. nov. 27. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/48 A kérdező kommentje:

3#

Hál ég megtalaltam korábbi beszélgetéseket átlapoztam. Emlékszem arra hogy kimostam az exnél a fehernemut es alig birtam kimosni jól es otthagytam nála es gyors visszamentem érte elhozni nehogy meglássa. Es amikor mentem hozzá találkoztam külfoldről hazajott haverokkal es aznap veluk voltam es szoval megvan a nap. Okt 31-én volt meg!

Azaz nov 30 vagy dec elején kellene megjönnie(általában 33-38 napokra jön meg)


Szóval addig semmiképp nem tudhatom meg van e nem kívánt terhesség esetleg?

Mikor érdemes tesztelni?

2021. nov. 27. 13:27
 6/48 A kérdező kommentje:
4# csak annyit követek fejben hogy minden hónapban megvan. Illetve akkor már azt is hogy hó végékre esik de most át fog csúszni hó elejékre.nyáron minden hó közepén lesz meg és télen megint minden hó végén:D
2021. nov. 27. 13:31
 7/48 anonim ***** válasza:
92%
Az együttlét után, amire gyanakszol minimum 2 héttel.
2021. nov. 27. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/48 anonim ***** válasza:
49%

Csak gratulálni tudok a tudatosságodhoz.

Mellesleg a 38 napos ciklus nem igazán oké...

2021. nov. 27. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/48 anonim ***** válasza:
53%
Hogyne letezne olyan, nekem 5 nappal, előbb már mutatta 10es teszt
2021. nov. 27. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/48 A kérdező kommentje:

Köszi

Csak attol is tartok ha tévesen jelezne pozitívat esetleg.

Mivel vettem be esemény utánit.


Amugy mindig igy jött meg mióta menstruálok, hogy hosszu ciklusaim vannak.


Korabban fogamzasgatlot szedtem ami ugye sacc 28 napokra hozza meg, es kiszámoltam hogy fogamzasgatlo tablettaktol egy évben szinte dupla annyit (pontosabban 1.5 szer annyit)vérzek mintha termeszetesen jonne meg.


365/28= 13 (ennyiszer jon meg 1 évben ha fog.gatlot szedek)


365/38= 9 (ennyiszer jön meg 1 évben ha természetesen menstruálok)

2021. nov. 27. 13:47
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!