Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Minden teszt csak elmaradt...

Minden teszt csak elmaradt menstruaciotol mutatja a tehességet? Kulfoldon van más

Figyelt kérdés

Szoval külföldön mikor kint voltam ott mondta egy patikus, hogy asszem fogamzastol mér 2 héten belul kimutatja vmelyik terhesteszt az esetleges terhességet. De nem tudom annak mi is volt a neve.



Itthon csak olyan terhes tesztek vannak amikkel meg kell várni az elmaradt menstruacio idejét?


Csak mert nem tudom mikor kene megjönnie, mikor volt meg októberben.


Durva lenne az exemtől megkérdezni, hátha emlékszik. Ezt ugy kihagynám. De kérdezzem meg?


2021. nov. 27. 13:15
1 2 3 4 5
 21/48 A kérdező kommentje:
Ha netan 30 napra megjonne az is a pakliban van 18. Ugy.
2021. nov. 27. 14:25
 22/48 A kérdező kommentje:
Az "általában 33-38"nem azt jelrnti hogy mindig.
2021. nov. 27. 14:26
 23/48 A kérdező kommentje:

19 mikortol termel a szervezet hcg?



Amugy nem senmi hogy olyanok jellemeznek akiknek a szovegertelmezes is gond önmagában.

2021. nov. 27. 14:27
 24/48 A kérdező kommentje:

Hcg termeles kezdete:

"Ez az érték a fogamzást követő 10-12."

2021. nov. 27. 14:30
 25/48 anonim ***** válasza:
52%

Kisanyám, te meg fogalmazni nem tudsz, az írásjeleket nem ismered... Úgyhogy az észosztást felejtsd el sürgősen.

A HCG beágyazódás után kezd el termelődni az anya szervezetében. Vagyis ha terhes vagy.


Kérlek mondd, hogy legalább 8. osztályos vagy...

2021. nov. 27. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/48 anonim ***** válasza:
88%

Az "általában 33-38"nem azt jelrnti hogy mindig.


Nem, az azt jelenti, legtöbbször. Ennek ellenére te most simán kevesebbel számolsz.

Ha általában ennyi, akkor az biza decemberre várható.

2021. nov. 27. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/48 A kérdező kommentje:

Mert minden eshetoséggel számolok utolsó.


25 ott masoltam be figamzas utan 10-12.napon kezdodik a hcg termeles kisanyam.


[link]


Es ilyenek szulnek jesszus.

2021. nov. 27. 14:46
 28/48 A kérdező kommentje:

Tehát ha nov kozepén voltam valakivel siman lehet hcg a szervezetben most. Úgy, hogy az esemeny utani tabletta meg fogja viszont akadályozni magát a terhességet! (A fogamzas napja es a terhesseg letrehotte kél kükön dolog)Azaz lehet hogy van hcg most, de aztan az csokken es erteke nulla lesz. Tekintve hogy a hormonok is össze vissza vannak jelenleg kavarva az esemény utánival.


Es csak futólag agyaltam ezen!

Nem tudományosan nem kerestem rá szakirodalomra, csak.megfordult bennem az lehet e álpozitív a teszt!!


Bocsánat hogy ilyenekre is gondolok pánikban, míg meg nem jön.

2021. nov. 27. 14:53
 29/48 anonim ***** válasza:
41%
🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️ Kérlek ne szexelj.....
2021. nov. 27. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/48 anonim ***** válasza:
39%

Cica, és el is olvastad a cikket, amiből idéztél?

Ízlelgesd már ezt a mondatot belőle: "A terhességhez kötődik, és csupán akkor mérhető, ha a termelt mennyiség elért egy bizonyos értéket."

Várj, lefordítom neked: Teszttel mérhető mennyiség csak akkor termelődik a szervezetedben, ha terhes vagy.

Érted már, miért nem lehet álpozitív a teszt?

Vagy hagyjak fel a felvilágosításoddal, mert képtelen vagy akár csak egy összetett mondatot is értelmezni?!

2021. nov. 27. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!