Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Minden teszt csak elmaradt...

Minden teszt csak elmaradt menstruaciotol mutatja a tehességet? Kulfoldon van más

Figyelt kérdés

Szoval külföldön mikor kint voltam ott mondta egy patikus, hogy asszem fogamzastol mér 2 héten belul kimutatja vmelyik terhesteszt az esetleges terhességet. De nem tudom annak mi is volt a neve.



Itthon csak olyan terhes tesztek vannak amikkel meg kell várni az elmaradt menstruacio idejét?


Csak mert nem tudom mikor kene megjönnie, mikor volt meg októberben.


Durva lenne az exemtől megkérdezni, hátha emlékszik. Ezt ugy kihagynám. De kérdezzem meg?


2021. nov. 27. 13:15
1 2 3 4 5
 11/48 A kérdező kommentje:
Ja csak megkozelítőeg saccra számoltam csak az arányok miatt es nem überpontosság miatt.
2021. nov. 27. 13:48
 12/48 anonim ***** válasza:
33%

A fogamzásgátlónak nem ez a lényege.

Az ilyen hosszú ciklus hátterében pedig hormonális probléma szokott állni.

Álpozitív biztos nem lesz a teszted :-D

2021. nov. 27. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/48 anonim ***** válasza:
45%

"Csak attol is tartok ha tévesen jelezne pozitívat esetleg. Mivel vettem be esemény utánit."


Nagyon próbálkozom, de ezt eskü nem értem, hogy mire gondolsz...

2021. nov. 27. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/48 A kérdező kommentje:

13#


Ha mondjuk létrejött a fogamzás de az esemény utánitol maga a terhesség nem fog letrejönni. Es a 2 kozti időben lehet e poz a teszt.

Vagy kavarva vannak a hormonok az esemény utanitol, vagy esetleg elkezdett a szervezet hcg t termelni, terhessegre keszulni vagy akármi, amit at esrmeny utani megakadályoz es a szervezet ezutan nem a terhessegre keszul hcg csokken.


Már mindenen agyalok

2021. nov. 27. 13:55
 15/48 A kérdező kommentje:

12 endokrinologusnal már voltam minden rendben.

Plusz irto konnyen teherbe esek..ezert is tartok nagyon.

2021. nov. 27. 13:56
 16/48 A kérdező kommentje:
Ilyen egy alkalmas balesetek is nalam már kész életveszély..
2021. nov. 27. 13:56
 17/48 anonim ***** válasza:
53%

Az esemény utánitól nem kezd Hcg-t termelni a tested, atyaég!

Ha pedig irtó könnyen teherbe esel, és lusta vagy a ciklusodat követni, akkor a legbiztonságosabb lenne fogamzásgátlót szedned.

Komolyan kezd érdekelni, hogy hány éves vagy, mert elég érdekesek az ismereteid és csöpppppppet furán gondolkodsz...

2021. nov. 27. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/48 anonim ***** válasza:
84%
Okt 31 meg 33(38) nap az hogy jön ki november 30-ra?
2021. nov. 27. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/48 anonim ***** válasza:
55%

Édes jó isten ! Hogy a pitsába lehet egy nő ennyire buta, primitív?

Neked halvány lila fingod sincs a megtermékenyülésről, a fogamzásgátlóról, se az eseményutáni tablettáról, nem hogy könnyen esel teherbe..

Szóval, vagy trollolo vagy , vagy tini.

2021. nov. 27. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/48 A kérdező kommentje:
Nem az esemeny utanitol termel hcg t. Ilyet nem is irtam
2021. nov. 27. 14:25
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!