Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Minden teszt csak elmaradt...

Minden teszt csak elmaradt menstruaciotol mutatja a tehességet? Kulfoldon van más

Figyelt kérdés

Szoval külföldön mikor kint voltam ott mondta egy patikus, hogy asszem fogamzastol mér 2 héten belul kimutatja vmelyik terhesteszt az esetleges terhességet. De nem tudom annak mi is volt a neve.



Itthon csak olyan terhes tesztek vannak amikkel meg kell várni az elmaradt menstruacio idejét?


Csak mert nem tudom mikor kene megjönnie, mikor volt meg októberben.


Durva lenne az exemtől megkérdezni, hátha emlékszik. Ezt ugy kihagynám. De kérdezzem meg?


2021. nov. 27. 13:15
1 2 3 4 5
 31/48 anonim ***** válasza:
38%

Nem tudom, mit gondolsz, mit jelent a fogamzás, de nagyon el vagy tévedve...

Nem, nem azt jelenti, hogy dugás után a 10-12. napon elkezd Hcg-t termelni a szervezeted. Hanem hogy ha az aktus folyományaként a petesejt megtermékenyült és beágyazódott a méhnyálkahártyába, akkor nagyjából a 10-12. naptól kimutatható mennyiségű Hcg-t termel a tested.


Az esemény utáni tabletta pedig a beágyazódást (illetve az ovulációt is, ha ott tart a ciklus)igyekszik megakadályozni azzal, hogy idő előtt lelöki a vastagodó méhnyálkahártyát. Aztán ez vagy sikerül neki, vagy nem.

2021. nov. 27. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/48 A kérdező kommentje:
Szóval ha most tesztelek és negatív, vehetem készpénznek?
2021. nov. 27. 15:09
 33/48 A kérdező kommentje:
Meg ha pozitív azt is..?!
2021. nov. 27. 15:09
 34/48 anonim ***** válasza:
27%

Problémamentes terhességet!

De kérlek, add örökbe a gyereket, úgy még lesz esélye a normális életre, ha az apja IQ-ját örökli...

2021. nov. 27. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/48 A kérdező kommentje:

Szerintem nem vagyok terhes.

Csak ezt a pánikot nem bírom már, mire megjön.


Amúgymeg nem egy tagbaszakadt idiota gyerekem lenne, az is biztos.

2021. nov. 27. 15:13
 36/48 anonim ***** válasza:
42%

Kedves kérdező, ilyen kérdésekkel ne a gyakorikérdésekre gyere, mert ez egy online diliház megkeseredett, fusztrált nőknek.

Javaslom vagy más fórumokon, csoportokban (arccal és névvel nem szoktak megaparasztként viselkedni) vagy online tedd fel a kérdésed egy nőgyógyásznak, vagy nyugodtan látogasd is meg, ez a biztos, de a gyakori felejtős.

2021. nov. 27. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/48 anonim ***** válasza:
34%

Szóval itt 5 lepontozó van, aki a kérdezőhöz hasonlóan azt hiszi, hogy aktus utáni 10-12. napon minden esetben elkezd hcg termelődni AKKOR IS, HA TERHESSÉG NEM JÖTT LÉTRE??? 🤦‍♀️

Atyaég, agyrém....

2021. nov. 27. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/48 anonim ***** válasza:
55%

38


Én vagyok az 56-os, aki lepontozott. A válasz stílusát pontoztam le, mert az valóban agyrém 🤦🏼‍♀️ és nem azt fejeztem ki, hogy egyetértek a kérdezővel.

2021. nov. 27. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/48 A kérdező kommentje:

A fogamzás nem a megtermekenyult petesejt beágyazodása, ez utóbbi a terhesség létrejötte, amit az esemény utáni megakadályoz.


De nem vitatkozom már itt.

Van így is elég bajom.


A teszt érdekelt csak, van e értelme most tesztelni, megnyugohatok e ha negatív, vagy bírjam ki, mire megjön.

2021. nov. 27. 15:31
 40/48 anonim ***** válasza:
13%

"A fogamzás nem a megtermekenyult petesejt beágyazodása, ez utóbbi a terhesség létrejötte, amit az esemény utáni megakadályoz."


Hanem akkor mit jelent a fogamzás, fogantatás? Mert ezt épp nem írtad le. És engem érdekelne, mert nem világos.

2021. nov. 27. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!