Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Missed ab után betartottátok...

Missed ab után betartottátok az orvos által mondott várakozási időt?

Figyelt kérdés
Ha nem, és elsőre össze is jött a baba, nem szólt az orvos érte?
2010. szept. 5. 22:34
 1/6 eszo ***** válasza:

hát mi nem teljesen tartottuk be..2-3 hónap várakozást mondott a doki..de úgy el voltam keseredve, hogy minél hamarabb szerettem volna újra babós lenni..

én 2 menzit vártam meg, ami nálam 1,5 hónapot jelentett, mert elég rövid a ciklusom..


Július óta próbálkozunk, de sajna eddig még semmi..talán majd most! :-)


Szerintem ha a szervezet készenáll, akkor úgyis összejön hamar..ha meg nem, akkor úgysem..szerintem a doki nem szólna érte..nekem annyit mondott, hogy minden okés odabennt és majd pozi teszttel menyjek legközelebb!


Drukkolok neked!

2010. szept. 6. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 eszo ***** válasza:
*menyjek= menjek :-) bocsi
2010. szept. 6. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nekünk 1/2 év várakozást mondott az orvosom. 4 hónapig védekeztünk, aztán már nem. És az első hónapban összejött a baba, szombaton pozitívat teszteltem. Félek, nehogy lecsesszen.
2010. szept. 6. 09:42
 4/6 anonim ***** válasza:
Mi 2 hettel a mutet utan mar probalkoztunk vagyis nem vedekeztunk. Ennek 4 honapja, eddig eredmenytelenul.
2010. szept. 6. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 eszo ***** válasza:

ne félj, nem fog lecseszni..ne izgulj ezen..inkább örülj a kisbabódnak!


szorítok, hogy minden rendben legyen!

Bolgod babvárást neked!

2010. szept. 7. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Sziasztok Csajok!

Köszi a biztatást!

Nektek pedig fel a fejjel!

Puszi

2010. szept. 7. 13:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!