Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Egészséges táplálkozás gyermek...

Egészséges táplálkozás gyermek áldásért? Könyv! Hallotatok róla?

Figyelt kérdés
multkor itt volt valaki tök aranyos volt nagyon sok mindent le írt belölle!én el is kzdtem ezeket csinálnimásfél hete:elevit,e-vitamin,folsav,fokhagyma,szódabikarbónás víz,palástfű tea,és tegnap óta iszom a robitussint (+a párom szedi a FER14-et) DE oloyan hasmasom van hogy nem bírok leszállni a wc-röl!már bocsi hogy így írom!de van valaki aki esetleg járt már igy?vagy ez normális mellesleg hatásos mert lett peteérésem!:-)bocsi a hosszú szövegért
2010. szept. 7. 09:37
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
köszi ne haragudj hogy ennyit írok de akkor most kicsit össze kevertem ezeket a teákat!:-/sokzor már nem nagyon tudom követni hogy mikor mi jön!neked amúgy van már babád?vagy csak most álltatok rá nagyon?mióta próbálkoztok?én kicsit több mint 3 éve de volt másfél hónapja egy spontán vetélésem 6hetsen!:-(
2010. szept. 7. 10:25
 12/14 anonim ***** válasza:

Nekem vannak gyermekeim, de nagyok már, most 2 éve van új párom, tőle szeretnék.

Nekem is volt egy eg küretem júniusban, azóta clostit meg duphastont szedek, most lesz a 3. hónapom. Segíti a peteérést.

Én is mindennel próbálkozom. Iszom a gyógyteákat is, szedek vitamint, folsavat, E vitamint.

Most fogom megpróbálni a szódabikarbonát, meg a Robitussint. Kíváncsi vagyok.

2010. szept. 7. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
a biotékában voltam és nem tudták ott meg mondani hogy mi az az antihisztamin:-/vagy hogy hogyan van fel tüntetve!de ha meg kérdeznéd és meg írnád hogy mi az akkor azt meg köszönném!meg akkor szurkolok neked is hogy mihamarabb sikerüljön!
2010. szept. 7. 18:12
 14/14 anonim ***** válasza:
robitussin expectorans a neve, csak az jó.
2010. szept. 28. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!