Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Érdemes albérletbe gyermeket...

Érdemes albérletbe gyermeket vállalni? Még nem vagyok terhes, de a Párommal már nagyon vágyunk egy csöppségre.

Figyelt kérdés
Anyukám szerint nem érdemes és mivel 22 éves vagyok még ugymond ellenzi,ami igazából nem érdekel mert ez az én életem. Nem fogok asszerint élni ahogy ö akarja. Ezért érdekel a véleményetek. Nincs lehetőségünk a Párommal arra h házat vásároljunk. Szerintem nem én lennék az egyedüli aki albérletbe lakik és szül. Várom a válaszaitokat.
2010. szept. 14. 17:22
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
Szerinted akkor szüljek most? mondjuk mi nagyon akarjuk. anya is 22 volt mikor engem szült,nem értem akkor mi a baja ezzel. a párom dolgozik én viszont nem de szoba lenne a picinek. Mit gondolsz?
2010. szept. 14. 20:42
 12/18 anonim ***** válasza:

Én egy percig sem gondolkoztam! 22 vagyok, 2 évessel. Albérletbe szültem bele, nem is volt más kilátás, aztán jobbra fordult.

De akkor azt mondtuk, aki szül, az hisz a jövőben.

Otthon akkora volt az ellenállás, hogy csak akkor mondtuk meg, mikor már nem lehetett titkolni, akkor is azt mondtuk, becsúszott. Persze akkor már örültek, hogy nagyszülők lesznek és befogták. (-:

A kérdés, hogy érdemes-e várnotok. Ha semmi sincs kilátásban, akkor csak mennek az évek. Mire minden adott, nem jön a pici, vagy rámegy a kapcsolat a várakozásra, mindennapi kínlódásra.

Sok sikert!

2010. szept. 14. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
H érted h ha nincs semmi kilátásba? Annyira vágyunk már egy gyerekre. Mindig elkeseredem ha megjön. Úgy babáznék már. A párom is akarja. Írj
2010. szept. 14. 22:12
 14/18 anonim ***** válasza:

Mi is albiba vagyunk, és már gyereket szeretnénk. Venni akartunk lakást pár évvel ezelőtt, de belebuktunk. Azóta hálát adok a Jó Istennek mert már lehet elvették volna.

Amúgy a mi főbérlőnk egy angyal, nagyon nagy szerencsénk van vele. És már ő is nagyon szurkol hogy összejöjjön a baba:)

2010. szept. 14. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
Én is szurkolok:). Remélem mostmár nekem is sikerül. Jó lenne babát várni:).
2010. szept. 14. 22:29
 16/18 anonim ***** válasza:
Szia!Bocsi,h csak most írok...Nekem ellenezték a szüleim,de már különböző okok miatt nem érdekel.Mi 1 éve próbálkozunk,de már 3 éve együtt vagyunk,és már 2 éve a menyasszonya vagyok,és 1.5 éve élek vele albérletbe.Már nagyon reménykedünk benne,h sikerül,mert mind2en nagyon várjuk már az új családtagot!!!
2010. szept. 15. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
az lemaradt,h a 21 éves lány vagyok
2010. szept. 15. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Szerintem nyugodtan vállaljatok gyermeket. Mi is albérletben vagyunk, mert nem bírunk lakást venni, nem könnyű sajnos, de azért egy gyereket be lehet vállalni nyugodtan. Eleinte amúgy párom is ellenezte, hogy így legyen gyerekünk, de most már ő is akar babát, csak nem jött még össze. :(
2010. szept. 15. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!