Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha kettő nap alatt egy kicsit...

Ha kettő nap alatt egy kicsit sem erősödött a viszonylag halvány és csak pár perc után észlelhető második csík a hcg teszten, kimaradt mensi után 6 nappal, akkor ebből már nem lehet sikeres terhesség?

Figyelt kérdés
2022. ápr. 1. 08:34
 61/113 A kérdező kommentje:

Sikerült. A legalsó kettő két nap különbséggel készült. Mindkettő X-epil a vastagabbat kiszedtem a műanyagból, abba van egy ponton belefűzve, elvileg mindkettő ugyanolyan érzékeny.

Harmadik X-epil tegnap estefelé készült.

A 10-est csak odatettem föléjük.

2022. ápr. 2. 10:32
 62/113 A kérdező kommentje:
20 dpo körül járok, teljesen nem tudom biztosra, mondjuk úgy 18-20 dpo körül.
2022. ápr. 2. 10:35
 63/113 anonim ***** válasza:
100%
Vagy lassan termelődik a hcg vagy nem akkor fogant ez inkább 12-14dpo s teszteknek tünnek
2022. ápr. 2. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/113 A kérdező kommentje:

Tudom, hogy bármi lehet még ebből, nem kötekedni szeretnék, de az is biztos, hogy nem vagyunk egyformák, sőt gyakran egy anyának kettő terhessége sem egyforma.

Ahogy itt utánaolvastam, X-epilről vannak olyan tapasztalatok is, hogy míg más tesztek erősebben kimutatták, X-epil alig, vagy sehogy a terhességet akár kimaradt mensi után 1-2 nappal, vagy még egy picit később és nem lett vetélés a vége.

Persze olyan tapasztalat is van, hogy már nemvárt előtt is jól látszott rajta a csík.

Általában (ha nem kavart be kémiai terhesség 28-30 naposak a ciklusaim. Ovulációs teszt most ha jól emlékszem 15. napon lett pozitív. Lh csúcs után még eltelhet egy-két nap, hogy megreped a tüsző... Utána kinek hogy 5-7 napig vándorolhat a zigóta, míg a méhben elkezdődik a beágyazódás. Ez is még 5 nap? de van, de írnak ennél többet is. Ezekkel számolva nekem legalábbis a 28. nap körül termelődne annyi hcg, hogy érzékenyebb tesztek kimutathatnák. Nincs előttem naptár, próbálom fejben megbecsülni talán 31 vagy 32. ciklus napon készülhetett az első X-epil tesztem.

Nehogy félreértsetek, nem kioktatólag, vagy bemagyarázásképp írom ezeket, hanem azért, mert tudom, bármi történhet még az első trimeszter alatt, de nem gondolom a tegnapi erősödött teszt után, hogy már most aggódnom kellene.

Ráadásul egyik teszt sem ébredés után készült, hanem napközben (tudom... ez nem a legjobb, de reggel egyszerűen elfelejtem, meg gyakran impulzív módon tesztelek, teljesen meggondolatlanul. ) És én nagyon sokat is iszom, erre figyelek, egy régebbi egészségügyi probléma miatt.

Tudom, hogy lehetne írni negatív dolgokat is, miért halványabb a tesztem. De mire megyek vele... Úgyis az van, ami, erre nincs ráhatásom, de az biztos, hogy nem tesz jót a babának sem, ha sík ideg leszek az első ultrahangig.

Úgyhogy most nyugi van és csak pozitív dolgokra gondolok!


Elköszönök, mert a kérdésem megoldódni látszik.

Mindenkinek, aki szeretné, szívből kívánok mielőbbi pozitív teszteket!

2022. ápr. 2. 12:13
 65/113 anonim ***** válasza:
100%

Kicsit fura h itt most neked mindenki csak segíteni akart,és ezt a csoda leírást kaptuk!



Sok sikert!

2022. ápr. 2. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/113 A kérdező kommentje:

Miért fura? Mert próbálok optimista lenni?

Ne haragudj, de az jobb lenne, ha elkezdenék jajgatni, hogy biztos baj van, jaj mi lesz, amikor még a pozitív kimenetelre is bőven van esélyem.

Köszönöm szépen, azoknak, akik tényleg őszintén drukkoltak nekem. Viszont néha olyat is érzek, mintha néhány hozzászólás azután is, hogy a csík hála Istennek erősödik, kicsit negatív irányba akar terelni.

(Írtam korábban, hogy biztosan középidőtájt fogant a baba, nagyon ciklusvégi nem lehet és azt is tudom, ha a hcg nem terelődik elégségesen, ott milyen problémák lehetnek a háttérben. )

Mivel semmi olyan jel nincs, ami túlzottan fenyegető lenne, legyünk inkább pozitívak egymással! Gondoljunk bele fordítva, kinek hogy esne jól!

(És ez nem a valóságtól elrugaszkodás, nem álomvilág, reálisan kettő esélyes a kimenetel. Inkább erősítsünk a jóra! )


Sziasztok!

2022. ápr. 2. 12:30
 67/113 anonim ***** válasza:
100%

63 vagyok nem bántásnak szántam.

Ítt olyan is volt múltkor, hogy alig láthstó tesztje volt, és a doki 6 hetes élő terhességet látott.

2022. ápr. 2. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/113 anonim ***** válasza:

Ezek elég egyértelmű tesztek főleg az x-epil.A predit nem is nézem mert az màr x-epil pozinàl nem rúg igazàn labdàba mivel 12,5 hcg-t mutat ki.

Ha szépen erősödik az x-epil tovàbb akkor màr erősen remébykedhetsz!Nagyon drukkolok!Majd ha érdekel megìrom lett e végül szívhang nàlunk vagy sem.

#28

2022. ápr. 2. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/113 A kérdező kommentje:

Köszönöm!


68-as kívánom, hogy minden rendben legyen!

Megírom majd én is az eredményt néhány hét múlva, ha látott az orvos. Fél órája ellőttem egy újabb X-epilt (tudom, ez sem reggeli, de már mindegy, mert a többi sem az.) Erősödött egy nap alatt is egy kicsit.

2022. ápr. 2. 16:20
 70/113 anonim ***** válasza:

Nagyon jó jel ha erősödik az x-epil!Örülök neked igazán.Remélem teljesül a vágyad!2 nap múlva nézd meg újra és így tovább.Én is így csináltam.

#68

2022. ápr. 2. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!