Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha kettő nap alatt egy kicsit...

Ha kettő nap alatt egy kicsit sem erősödött a viszonylag halvány és csak pár perc után észlelhető második csík a hcg teszten, kimaradt mensi után 6 nappal, akkor ebből már nem lehet sikeres terhesség?

Figyelt kérdés
2022. ápr. 1. 08:34
 71/113 A kérdező kommentje:

Sajnos szomorú hírem van.

Ma csináltam egy tesztet, hihetetlenül elhalványult a második csík.

Annyira bíztam benne.

Ennek vége.

Megszakad a szívem, de semmit sem tehetek.

2022. ápr. 5. 16:41
 72/113 anonim ***** válasza:
100%
Sajnálom, majd kövi hónap a tied lesz♥️
2022. ápr. 5. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/113 anonim ***** válasza:
22%
Hat ez várható volt
2022. ápr. 5. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/113 anonim ***** válasza:

Sajnálom Kérdező!Nekem sincs jó hírem.Missed ab lett a vége és jövőhéten megyek a műtétre.Ez nem a mi hónapunk úgy látom.Nem baj majd legközelebb sikerül!Én is szomorú vagyok de ez van.

#68

2022. ápr. 5. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/113 A kérdező kommentje:

73-as nem volt várható. Tudod, ha az ember ilyen fájdalmas dologot ír, nem muszáj ám válaszolni, ha hiányzik belőled az empátia.


74-es nagyon sajnálom! :( Nem tudom mit mondjak. Tudod, nekünk ez volt az utolsó próbálkozás. De neked őszintén kívánom, ne add fel, sikerülni fog előbb-utóbb, remélem, hogy előbb! :)


72-es köszönöm!


Beszéltem orvossal, a teszt vagy pozitív, vagy negatív, csíkok erőssége nem minden esetben mutat bajt. Vannak jócskán kivételek.

Viszont én nem fogok közéjük tartozni. Mert volt egy tünetem. Farkasétvágyam volt, ahogy pozitív lett a teszt, egyszerűen folyamatosan ettem (ne aggódjatok, alkatilag nagyon vékony vagyok, amúgy ez nem is látszik rajtam. :D) Kettő napja megszűnt ez a különös farkasétvágy. És a görcsök is. Megváltozott a nyák, ezt ma észleltem, ezért is vettem a tesztet.

Biztos vagyok benne, hogy vége.

Hogy lesz-e műtét? Ez a következő aggodalom...

Csodákba nem kapaszkodom. Hamarosan megnéz az orvos.

2022. ápr. 5. 17:01
 76/113 anonim ***** válasza:

Kérdező majd akkor van vége ha az orvos is azt mondja.Remélem tévedés és megiscsak sikerült a dolog.Vagy kémiai terhesség volt azzal pedig semmi teendő nincs.Nem volt várható szerintem sem mert ezt senki sem tudhatja előre.Köszönöm a bíztatást!Most nem érzem úgy hogy valaha is sikerülhet.

#74

2022. ápr. 5. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/113 A kérdező kommentje:

Köszönöm. Megpróbálom elengedni, hogy ne csalódjak nagyot. akkor maximum meglepődöm pozitívan. :) De most ebben nem tudok bízni.

Azokat a dolgokat, amiken nem tudunk változtatni, el kell fogadni.

2022. ápr. 5. 17:18
 78/113 anonim ***** válasza:
70%

22 vagyok

En is mindig azt mondtam ez az utolsó, utána jön a következő ovu.

Ha most sem sikerül tényleg ennyi, már az utolsó pillanat.

J{vőhéten megyek dokihoz, megnézzük lát e valamit.

2022. ápr. 5. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/113 A kérdező kommentje:

Eddig én is így voltam vele. Mindenkit szívből biztatnék, hogy ne adja fel, de valahol meg mégsem szabad, ezt mindenkinek saját magának, párjával megbeszélve, orvosával megbeszélve kell eldönteni.

Mi befejeztük!

Nektek még van remény! Szívből kívánom, hogy sikerüljön!!!!


Hangulatomat szépen tornázom felfelé, az első döbbenet után írtam nem sokkal, közben sikerült az elérni orvosomat is.

Az utolsó teszteket láttátok. elindult határozottan az erősödés a 25-ös teszten. Nem csináltam többet, feleslegesnek tartottam, mert éreztem bizonyos tüneteket (amit korainak tarthattok, de nekem ez a furcsa éhségérzet a legutóbbinál is hamar jött (az a terhesség megszakadt).

Vettem X-epil tesztet, ahogy hazaértem elkészítettem.

Úgy kellett keresni rajta a második csíkot...

Ez miért volt előre látható vajon az egyik hozzászóló szerint?

Mert pont itt olvastam, hogy írta valaki, neki is később erősödtek a csíkok, végül felerősödött, de talán üres petezsák lett végül. (Reméelm jól emlékszem, lényeget jól idézem, elnézést kérek, hogy így felhántorgatom, de értitek miért.)

szerintem ez nem volt előre látható a csíkok erősödése miatt.

Valamikor a köztes időben lehetett egy fordulópont, amikor elkezdhetett halványodni.

Jövő héten minden kiderül, ha még előbb nem intézi úgy a természet.

Megírom mi történt.

2022. ápr. 5. 18:35
 80/113 anonim ***** válasza:

Ok!Drukkolok azért hátha nincs baj mégsem!

#68

2022. ápr. 5. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!